جستجوی پیشرفته

  • قیمت
    تومان از تومان تا
  • تخفیف
    0
  • برند
    0
فستیوال برندها - محصولات اپتیموم نوتریشن

فستیوال برندها - محصولات اپتیموم نوتریشن

تاریخچه اپتیموم نوتریشن

کمپانی اپتیموم نوتریشن در سال 1986 توسط دو برادر ورزشکار به نام های تونی و مایکل کاستلو تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا توزیع کنندگان محصولات سلامتی کاستلو نام داشت. اما در نهایت بینش و تفکر ابتکاری آنها در بخش ورزش و سلامت به توسعه شرکت و تولید محصولات امروزه اپتیموم نوتریشن موجب شد. 

 امروزه کمپانی ONبا امکانات و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای در آرورا، کارولینای جنوبی، سانرایز و فلوریدا از معدود شرکت های تولید کننده ای ست که مکمل های بدنسازی و ورزشی متنوع در گروه های مختلف ورزشی را تولید می کند. 

در کارخانه تولیدی ON قبل از همه چیز مواد اولیه انتخاب می شوند. گواهینامه های تجزیه و تحلیل و استانداردهای لازم مواد اولیه دو بار بررسی می شوند. پس از بررسی و اتمام تمامی آزمایشات لازم ماده اولیه وارد چرخه تولید میشود. بازرسی های کیفیت GMP و NFS روی تمامی محصولات اپتیموم نوتریشن با دقت خاصی انجام میشوند.

کمپانی ON با انتخاب دقیق مواد، کنترل کیفیت ، آزمایشگاه ها و فرآیندهای تولید، بدنبال حفظ  مداوم بالاترین کیفیت محصولات ورزشی و حتی ارتقا کیفیت آنهاست.

انواع اپتیموم نوتریشن

اپتیموم نوتریشن علاوه بر تولید پروتئین وی گلد استاندارد که پرفروشترین وی جهان می باشد، پروتئین کازئین گلد را که یک پروتئین دیر هضم است تولید و توزیع کرد که با استقبال زیادی مواجه شد. همچنین از نوآوری های این شرکت می توان تولید سری محصولات انرژی‌زای را نام برد که با مصرف آن ها داشتن انرژی در هر لحظه از تمرین تضمین می‌شود.

 از سری محصولات اپتیموم نوتریشن می توان به این گروه ها اشاره کرد: محصولات پروتئینی، وی ، کازئین، آمینو انرژی، سریوس مس، گلوتامین، آمینو اسید، BCAA، کراتین، CLA، فایبر، اپتی من و اپتی وومن 

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)