جستجوی پیشرفته

 • قیمت
  تومان از تومان تا
 • تخفیف
  0
  0
  0
 • برند
  0
فستیوال برندها - محصولات بی اس ان

فستیوال برندها - محصولات بی اس ان

تاریخچه کمپانی BSN

کمپانی Bio-Engineered Supplements and Nutrition در سال 2001 توسط کریس فرگوسن و اسکات جیمز بنیان گذاران تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا به عنوان یک فروشگاه کوچک در Delray Beach فلوریدا فعالیت می کرد. 

این کمپانی کار خود را با تولید مکمل های بدنسازی و ورزشی با کیفیت بالا ادامه داده و ظرف مدت 6 سال به یکی از پیشروان صنعت تولیدات محصولات غذایی ورزشی تبدیل شد. این کمپانی با حمایت از ورزشکاران بزرگ جهانی مانند رونی کلمن خوش درخشید و هم اکنون در مستر المپیا با حمایت تمام قد از شرکت کنندگان برتر به یکی از پرآوازه ترین عرضه کنندگان محصولات ورزشی حال حاضر شناخته شده است. 


انواع بی اس ان داروخانه ها

عرضه محصولات BSN در سطح جهانی ست، محصولات این برند به بیش از 40،000 خرده فروش در سطح کشور آمریکا و در بیش از 90 کشور در سراسر جهان توزیع می شود. خط تولید متنوع این شرکت همواره نیازهای اصلی ورزشکاران را برآورده کرده و با کمک به بهبود سبک زندگی و ارائه برنامه های ورزشی متنوع بر اساس  فیزیک و ساختار بدنی افراد میپردازد. اکثر محصولات این برند چند عملکرده بوده و از این لحاظ تمام نیازهای ورزشکار رابرآورده میسازد، این خصوصیت چند عملکرده بودن محصولات BSN را از از رقبای خود که فاقد این جذابیت انبوه هستند، متمایز میکند. با توجه به این پتانسیل برای بهره برداری در بازارهای وسیع ، BSN متعهد است از طریق کانال های توزیع گسترده و مشارکت های نوآورانه ، مکمل های غذایی و نوشیدنی های برتر خط تولید خود را در اختیار مخاطبان مشتاق خود قرار دهد. 

از جوایز دریافتی این برند در سال های متمادی گذشته می توان به جوایز محصولاتی چون کراتین، مکمل های عضله ساز، مکمل آزاد کننده نیتریک اسید، مکمل های پروتئین ترکیبی، مکمل های انرژی زا و همچنین جوایزی در عرصه های تبلیغات و بسته بندی محصولات اشاره کرد.آمینو ایکس با طعم پانچ میوه بی اس ان
تخفیف آمینو ایکس با طعم پانچ میوه بی اس ان
آمینو ایکس با طعم پانچ میوه بی اس ان

م.....

260,000تومان 247,000تومان
پروتئین وی سینتا 6 اج با طعم بیسکوئیت و کرم بی اس ان
تخفیف پروتئین وی سینتا 6 اج با طعم بیسکوئیت و کرم بی اس ان
پروتئین وی سینتا 6 اج با طعم بیسکوئیت و کرم بی اس ان

م.....

350,000تومان 332,500تومان
پمپ ان او اکسپلود بی اس ان
تخفیف پمپ ان او اکسپلود بی اس ان
پمپ ان او اکسپلود بی اس ان

م.....

350,000تومان 332,500تومان
قرص سی ال ای 180 عددی بی اس ان
تخفیف قرص سی ال ای 180 عددی بی اس ان
قرص سی ال ای 180 عددی بی اس ان

م.....

320,000تومان 288,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)