جستجوی پیشرفته

  • قیمت
    تومان از تومان تا
  • برند
    0
محصولات ایوروشه

محصولات ایوروشه

تاریخچه ایوروشه چیست؟

Yves Rocher نام یک تاجر فرانسوی ست که در ابتدا طرز تهیه یک داروی گیاهی را از دارو ساز محلی آموخت. این سرآغاز فعالیت ایو و شروع جهانی شدن برند ایوروشه بود.  هم اکنون این برند در 88 کشور مختلف شعبه فعال دارد و توسط نوه ایو اداره می شود.


انواع محصولات ایوروشه

ایوروشه Yves Rocher در تولید و عرضه انواع محصولات بهداشتی صورت، لوازم آرایشی بانوان، محصولات آرایشی بهداشتی بدن، محصولات آرایشی بهداشتی مو، محصولات بهداشتی حمام ایوروشه فعالیت دارد.

برخلاف تصور همگان، ایوروشه نه تنها در تولید و گسترش محصولات زیبایی و مراقبتی بانوان بلکه محصولات مخصوص آقایان نظیر افتر شیو، پاک کننده صورت و عطرهای متنوع را نیز به بازار ارائه می کند.


پایه گیاهی محصولات ایوروشه

محصولات این برند پایه گیاهی و طبیعی داشته و بدلیل مرغوبیت بالا طرفداران زیادی دارد. در این راستا یکی از باغ های گیاه شناسی این برند مواد اولیه محصولات مختلف ایوروشه را به نمایش عموم میگذارد تا علاوه بر تاکید به مرغوبیت مواد اولیه محصولات خود به شعار همیشگی خود که حمایت از محیط زیست است جامه عمل بپوشاند.


هدف و شعار برند ایوروشه چیست؟

شعار همیشگی Yves Rocher "رد پای مثبت" است، بصورتی که از ابتدای پیدایش تا کنون همواره بر احترام به محیط زیست و ایجاد رد پای مثبت در محیط زیست تاکید داشته. این برند اعتقاد دارد هر کس بتنهایی قادر به ایجاد تغییرات مثبت در محیط زیست است. طی سالیان متمادی، این برند در حفظ و ارتقای شعار خود چهار برنامه اساسی را دنبال میکند آنها عبارتند از: حمایت از زنان طرفدار محیط زیست، کاشت و پرورش درخت، مراقبت از انواع گیاهان کمیاب، و برگزاری مسابقات عکاسی با محوریت محیط زیست. 

شامپو بدن لیمو و ریحان ایوروشه
شامپو بدن لیمو و ریحان ایوروشه

م.....

48,200تومان
ماسک احیا کننده مو ویتالیتی ایوروشه
ماسک احیا کننده مو ویتالیتی ایوروشه

م.....

102,500تومان
روغن برنزه کننده تاهیتی ایوروشه
روغن برنزه کننده تاهیتی ایوروشه

م.....

155,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 52 (5 صفحه)