مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور C4
28 بهمن

مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور C4

  • نویسنده: admin
  • بازدید: 56

مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور C4  را بیشتر بشناسیم ؟انفجار انرژی ، تمرکز بالا و فشار زیاد برای مقابله با هر گونه چالشی تجربه ای ست که با مصرف C4 سلوکور بدست می آید. با استفاده از Cellucor C4 هزاران نفر توانسته اند به رویاهای بلند پروازانه خود دست پیدا کنند. 

مقاله های مرتبط:

مکمل های قبل از تمرین، مانند مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک می کنند بیشترین زمان ممکن را در باشگاه ورزشی بگذرانید. این یعنی انرژی و توان بیشتر. مکمل های قبل از تمرین می توانند باعث افزایش سطح انرژی ، افزایش هوشیاری، تمرکز ذهنی، افزایش جریان خون به عضلات و پمپ بیشتر عروقی شوند. اگر در باشگاه ورزشی احساس بی تحرکی یا خستگی می کنید ، مکمل قبل تمرین مانند سی فور پری وورک اوت میتواند انتخاب خوبی باشد.

Cellucor C4 Pre Workout با یک فرمول کلاسیک مخصوص به خود و با ایجاد انرژی، استقامت و تمرکز در بین ورزشکاران به نهایت شهرت رسیده است. همچنین طراحی جدید بطری وطعم های متنوع سی فور سلوکور سبب محبوبیت بیشتر این محصول بین ورزشکاران شده است.

ویژگی های Cellucor C4 Pre Workout:

  • 1.6 گرم CarnoSyn ® بتا- آلانین
  • 1 گرم کراتین نیترات (NO3-T ®)
  • 150 میلی گرم کافئین
  • 1 گرم آرژنین AKG
  • TeaCor

لازم بذکر است، CarnoSyn® Beta Alanine ، یک اسید آمینه است که به ترکیب موجود در بدن شما با نام کارنوین تبدیل می شود. این تنها فرم ثبت شده ومورد تایید بالینی بتا آلانین است که از استقامت ماهیچه ای بدن ورزشکار حمایت می کند.

اگر ورزشکاری خود را برای رسیدن به مرحله بعدی سفر ورزشی آماده کرده باشد، استفاده از سی فورC4 به او کمک می کند تا پتانسیل توان و قدرت بدنی خود را شناسایی کند و قدم های بهتری در جهت پیشرفت ورزشی بردارد.

نحوه استفاده:

یک وعده (1 قاشق غذاخوری) از Cellucor C4 را 20 دقیقه قبل از تمرین با 300 میلی لیتر آب مخلوط و مصرف کنید. هنگامی که توان بدنی ارزیابی شد و به دنبال افزایش انرژی هستید ، یک وعده اضافی (1 قاشق غذاخوری) را به همراه وعده های قبل از تمرین استفاده کنید.

در طول تمرین، توصیه می شود که نوشیدنی خود را به مقدار زیادی آب یا نوشیدنی بنوشید. برخی از افراد ممکن است احساس سوزن سوزن شدن را تجربه کنند ، که بی ضرر است و بر طبق تحقیقات از بتا آلانین موجود در محصول ایجاد میشود.

 تعداد سروینگ: 60 وعده

مقدار سروینگ: 1 قاشق (6.5 گرم)

طعم: آیس بلو رزبری، آیس بلوبری و تمشک، پینک لیموناد

لازم به ذکر است، کلید موفقیت در سوزاندن چربی اضافی بدون آسیب رساندن به عضلات، تمرینات درست و مصرف مکمل های مناسب است.  C4 Ripped همچنین از دیگر انواع سی فور پری وورک اوت است که یک مکمل پیش تمرین است که ایجاد قدرت C4را با ترکیبات مختص کاهش چربی ترکیب می کند. این بدین معناست که فرمول سی فور رپید به فرد کمک می کند که با شدت بیشتری تمرین کند در حالیکه همزمان به سوزاندن سریعتر چربی های زاید بدن کمک میکند. 

تیم داروخانه آنلاین ایزی دارو

ارسال نظر