از وی گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن چه میدانید؟

 وی گلداستاندارد اپتیموم نوتریشن برای افزایش حجم مناسب بوده و بویژه برای دوره کات کردن و ریکاوری عضلات استفاده میشود. این محصول در قوطی های 2 پوندی و 5 پوندی عرضه میشود. وی گلد استاندارد اوپتیموم نوتریشن قدرت جذب بالایی دارد و ترکیبی از پروتئین وی خالص با اسید آمینه گلوتامین و آمینواسیدهای بنیادی از جمله والین،لوسین و ایزولوسین میباشد.


این محصول لاکتوز، کربوهیدرات، کلسترول و چربی های اشباع شده پایینی دارد و این ویژگی این محصول را برای ورزشکاران بخصوص بدنسازان محصولی ایده آل میکند. بیش از 5 گرم از آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه دار طبیعی (BAAA) لوسین، ایزولوسین و والین در هر وعده در این محصول موجود میباشد.

این محصول در سالهای 2005 و 2011 در زمینه بهترین مکمل های پروتیئن سال برنده بهترین جوایز شده. بطور کلی محصولات اپتیوموم نوتریشن نه تنها با استانداردهای جهانی همگام بوده بلکه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تبدیل به الگویی برای سایر برند ها شده اند، بطوریکه برای ارزشیابی کیفیت مکمل های پروتئینی سایر برند ها آنها را با مکمل های پروتئینی اپتیموم مقایسه میکنند.

مقاله های مرتبط:

  1. انواع مکمل های بدنسازی و فواید و عوارض مکمل های ورزشی
  2. فیتنس فایبر را بیشتر بشناسید

وی گلد استاندارد ON بالاترین دوز پروتئین وی ایزوله را داراست، واین خصوصیت این محصول را از خالص ترین و گرانترین نوع پروتئین ها تبدیل کرده. لاکتاز و آمینوژن های موجود در این محصول عملکرد سیستم گوارش را ارتقا میدهد. این پودر پروتئینی خیلی راحت در آب حل شده و در طعم های مختلف برای ذائقه های مختلف تولید و عرضه میشود. برای استفاده از این محصول کافیست یک پیمانه از آنرا در یک لیوان آب (250 میلی لیتر) حل کرده و بنوشید. از این ترکیب میتوان صبح ها، یک وعده قبل از تمرین و یک وعده بعد از تمرین استفاده کرد.

 لازم به ذکر است پروتئین وی از خالصترین نوع پروتئین های موجود در بازار است. اگرچه این پروتئین در ابتدا گران بنظر میرسد اما بهترین مکملی ست که با این مقدار پول میتوان خرید. اولین چیزی که روی لیبل این محصول میبینید "وی پروتئین گلد استاندارد" است که به معنی استادارد طلایی برای کیفیت پروتئین است.

توجه کمپانی ON به جزئیات زیاد است بدین صورت که به درجه اختلاط محصول توجه ویژه ی دارد. کیفیت و تداوم آن از شعارهای اصلی کمپانی Optimum Nutition میباشد به این صورت که کیفیت هر قاشق از آن با قاشق دیگر یکسان است. این پودر با کیفیت قابلیت انحلال سریع توسط یک قاشق ساده در یک شیکر یا یک لیوان را دارد. بدون شک این استانداردی است که با استفاده از آن دیگر پروتئین های وی نیز اندازه گیری می شود.

داخل یک قوطی پروتئین وی گلد استاندارد چیست؟

با باز کردن قوطی ، یک قاشق (پیمانه) و پودر پروتئین را خواهید یافت. یک قاشق پر تقریبا برابر 30 گرم پودر پروتئین وی خواهد بود.

Whey gold standardONخالص ترین ترکیب پروتئین وی (آب پنیر) را دارا میباشد. این محصول حاوی پروتئین وی (عنصر اصلی) ، کنسانتره پروتئین وی (فیلتر شده) و پپتیدهای پروتئین وی است. پروتئین وی ماده اصلی بسیاری از شیک ها و شکلات بارهای ورزشی است که توسط بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد. پروتئین وی در واقع یک محصول فرعی ست که هنگام تولید پنیر از شیر بدست می آید. در شیر گاو، پروتئین وی 20٪ است. پروتئین وی گلد استاندارد محصولی است که اگر بدنبال چربی سوزی و عضله سازی هستید حتما باید آنرا خریداری کنید. هر وعده غذایی Whey gold standard شامل 24 گرم پروتئین زود هضم میباشد.

علاوه بر این ، یک قاشق پروتئین وی گلد استاندارد نیز حاوی 5/5 گرم از BCAA های طبیعی است که شامل لوسین ، ایزولوسین و والین در هر وعده است.

فواید Whey gold Standard ON

پروتئین طلای ON Whey فواید زیادی دارد. اول اینکه اگر بعد از تمرین استفاده شود به کاهش درد عضلات بعد از تمرین کمک می کند. در ضمن به عضله سازی کمک میکند. پروتئین برای ساخت عضلات ماده ای ضروری ست. پروتئین بلوک ساختاری برای عضلات است. مصرف پروتئین پس از یک تمرین سنگین روند بهبودی را تقویت می کند. پس از یک تمرین سخت ، تجزیه پروتئین های ماهیچه اتفاق می افتد. مصرف مقدار کافی پروتئین، اسیدهای آمینه مورد نیاز برای ترمیم و ساخت پروتئین ها را تأمین می کند.

نحوه مصرف ویپروتئین گلد استاندارد

1. هم زدن با قاشق: اگر شیکر ندارید، کافی است یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین طلای ON را در یک لیوان هر نوشیدنی دلخواه دیگر ( مانند شیر) حاوی 180-250 میلی لیتر آب بریزید و با یک قاشق هم بزنید.

2. شیکر: شیکر وسیله ای ست که هر فرد ورزشکار و یا عاشق تناسب اندام لازم دارد. شکر مخلوط کردن را بسیار آسان می کند. یک قاشق غذاخوری را به 180 تا 250 میلی لیتر آب اضافه کنید. درب شیکر را ببندید و تکان دهید. نوشیدنی شما آماده ست.

3. مخلوط کن: یک قاشق از پودر پروتئین طلای ON را به آب یا هر نوع نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه کنید. برای 20 تا 30 ثانیه مخلوط کنید.

4- جو دوسر: در کنار آب می توانید از جو دوسر یا ماست یا شیر برای طعم دادن به نوشیدنی خود نیز استفاده کنید و از آن لذت ببرید.