کپسول کورال کمپلکس کورال ال ال سی

  • موجودی: 3
  • قیمت بدون مالیات: 47,800تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Coral LLC
  • کد انبار : 1000027218
47,800تومان

مشخصه های کپسول کورال کمپلکس کورال ال ال سی:

جهت رفع کمبود کلسیم، ویتامین د و پوکی استخوان 

جلوگیری از گرفتگی های عضلانی 

کپسول گیاهی

سهولت در هضم و جذب بالا

100% کلسیم خالص مرجان ای بالای سطح دریا

بدون رنگ و یا طعم دهنده های مصنوعی

فاقد گلوتن، سویا، ترکیبات لبنی و غلات 

حاوی منیزیم و 72 ماده معدنی لازم برای بدن

دارای تعادل اسید و بازی

روش مصرف کپسول کورال کمپلکس کورال ال ال سی:

روزانه 3 عدد پس از غذا یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

توضیحات کپسول کورال کمپلکس کورال ال ال سی:

کلسیم بعنوان یک ماده معدنی برای استحکام و سلامت استخوان ها و دندان ها لازم و ضروری است. همچنین در انقباض عضلات، عملکرد طبیعی قلب و سیستم عصبی بسیار مفید واقع می شود..

این مکمل در جهت جلوگیری از شکستگی و پوکی استخوان ، این مکمل بادارا بودن ویتامین D3 که باعث جذب بهتر کلسیم میشود ، میتواند بهترین انتخاب شما گردد . 

جذب کلسیم در خون به صورت یون کلسیم و از دیواره روده صورت می گیرد. عاملی که موجب افزایش جذب کلسیم می شود، ویتامین D است. 

در صورتی که در غذا، ماده ای بنام اگزالات باشد، جذب کلسیم آن کاهش می یابد و به همین دلیل است که با خوردن کلسیم، اسفناج و چغندر، به خوبی کلسیم شیر جذب نمی شود. 

بدن انسان برای جذب کلسیم نیازمند ویتامین D می باشد . این بدین معناست که حتی اگر رژیم سرشار از کلسیم داشته باشید در صورت عدم وجود ویتامین D کافی بدن شما قادر به استفاده از کلسیم دریافتی نمی باشد . 

شما می توانید این ویتامین را از طریق مواد غذایی مثل ماهی سالمون ، زرده تخم مرغ و برخی از انواع قارچ ها تامین کنید . برخی از مواد غذایی نیز با ویتامین D غنی شده اند . 

نور خورشید بهترین منبع ویتامین D می باشد . پوست بدن هنگامی که در معرض نور خورشید قرار گیرد قادر است ویتامین D تولید کند . کسانی که پوست تیره ای دارند نمی توانند به میزان لازم ویتامین D تولید کنند بنابراین این افراد باید برای تامین ویتامین D حتما از مکمل استفاده کنند .

مرجان آبی زیر دریا: صدها یا هزاران سال از تشکیل مرجان های آبی زیر دریا گذشته است. اما هنوز این گونه معدنی سرشار از حیات می باشد. بسیاری از مرجان های معدنی بدست آمده از زیر دریا محصول خرده تراشه های باقیمانده و انباشته شده در اطراف و یا درون صخره های مرجانی زنده هستند. 

این نوع فرآیند برداشت، علاوه بر اینکه موجب نابودی پناهگاه های سایر موجودات سایر موجودات آبزی و مرجان های جوان می شود، یکی از عوامل تأثیرگذار در تخریب صخره های مرجانی نیز است. 

این نوع مرجان ها محصول اعماق و بسترهای خطرناک در زیر دریاها می باشند.

محل تهیه و ساخت کپسول های مکمل غذایی کورال، مرجان های معدنی شکل گرفته در معادن زمینی می باشد که در فرآیند رشد و شکل گیری زیستی-زمین شناسی خود به سمت بالا (سطح دریا) هدایت شده و نهایتاً جزایر مرجانی را شکل داده اند. 

این گونه ی مرجانی پس از شکل گیری برای قرن ها در معرض نور و گرمای انرژی پاینده خورشید قرار گرفته و تصفیه شده است، بطوریکه هیچ گاه دستخوش آلودگی های مضر زیستی زیر دریا نبوده است.

کد بهداشتی 899722000265
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 45 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی