کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز

  • موجودی: 1
  • قیمت بدون مالیات: 96,400تومان
  • تولید کننده: کانادا
  • برند: Webber Naturals
  • کد انبار : 1000027420
96,400تومان

مشخصه های کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز:

کاهش اشتها با ایجاد سیری

کمک به کاهش میزان متوسط قند خون

پایین آوردن قند خون

کمک به کاهش LDL

بدون گلوتن

روش مصرف کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز:

هفته اول 1-2 سافت ژل سه بار در روز

هفته دوم 2-4 سافت ژل سه بار در روز

هفته سوم به بعد 3-6 سافت ژل سه بار در روز

توضیحات کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز:

کپسول پی جی ایکس دیلی محصول شرکت وبرنچرالز کانادا یک موفقیت شگرف در فیبرهای رژیمی است که نگهداری سطح قند خون نرمال و وزن مناسب بدن را آسان می سازد. 

کپسول پی جی ایکس دیلی وقتی قبل یا همراه غذا مصرف شود، احساس سیری را برای چند ساعت ایجاد می کند که به مصرف کمتر مواد غذایی بدون احساس گرسنگی کمک می کند.

کپسول پی جی ایکس دیلی با کاهش آزادسازی گلوکز به داخل جریان خون، بر نوسانات ناسالم قند خون اثر مثبت می گذارد. 

کمپلکس سوپرفیبر ثبت اختراع شده و انحصاری موجود در PGX می تواند چند صد برابر وزنش به آب و مایعات داخل معده متصل شود که این قابلیت از دیگرفیبرهای محلول دیگر بسیار بیشتر است.

برنامه کنترل اشتها و وزن پی جی اکس از نظر بالینی اثبات شده است. با ایجاد احساس سیری، اشتها را کاهش میدهد. رسیدن به سطح نرمال قند خون را بهبود میدهد، در صورت ترکیب با ورزش مناسب و رژیم غذایی به کنترل وزن کمک مینماید.

بعضی افراد ممکن است در ابتدا احساس گاز، نفخ و مدفوع شل، اسهال گذرا یا یبوست تجربه نمایند. برای جلوگیری از بروز عوارض جزئی، مصرف سافت ژلهای پی جی اکس را با مقادیر کم شروع نمایید و به تدریج تعداد را افزایش دهید تا بدن خود را هماهنگ نماید. 

درصورتی که پی جی اکس به صورت مستمر مصرف شود و دوز مصرفی به تدریج افزایش یابد، حداکثر دوز موثر میتواند طی چند روز تا دو هفته مشخص شود. 

نکته: ممکن است تا زمانی که بدن خود را به پی جی اکس عادت دهد، یک تغییر موقتی و گذرا در حرکات روده و اجابت مزاج رخ دهد که این حالت معمولا 3 تا 7 روز طول میکشد. به آهستگی به سمت حداکثر دوز پیش بروید تا به بدن برای وفق دادن خود با پی جی اکس کمک کنید. 

مهم است که مقدار کافی آب (375 تا 500 میلی لیتر) بلافاصله بعد از قورت دادن پی جی اکس بنوشید. در موارد نادری با وجود افزایش مقدار آب آشامیده شده، ممکن است یبوست بروز کند که در اینصورت پروبیتیک مناسب به صورت مکمل مصرف نمایید.

نتایج تحقیقات علمی نشان داده است که این محصول  به عنوان بخشی از رژیم غذایی معمولی به خوبی تحمل میشود و فقط عوارض خفیف تا متوسط مشابه مواردی که عموما با یک مصرف معمول فیبرهای رژیمی، میوه ها و سبزیجات دیده میشود، دارد. امنیت مصرف عالی است و برای مصرف دراز مدت کاملا مناسب می باشد.

کد بهداشتی 625273073867
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 60 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی