کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور

  • موجودی: 20
  • قیمت بدون مالیات: 310,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Cellucor
  • کد انبار : 1000028459
310,000تومان

مشخصه های کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور: 

پمپاژ خون و بالا بردن جریان خون

اکسیژن رسانی و تغذیه عضلات

افزایش سرعت ریکاوری بدن

بالا بردن متابولیسم

روش مصرف کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور: 

برای بهترین نتیجه 3 عدد قرص را 30 الی 90 دقیقه قبل از تمرین با معده خالی همراه آب زیاد مصرف نمایید . به هیچ وجه بیشتر از 6 عدد در روز مصرف نشود.

توضیحات کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور:

کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور با پمپاژ بیشتر خون، جریان خون و اکسیژن و غذا رسانی به عضلات را بالا برده، و با افزایش سرعت ریکاوری بدن موجب بالا رفتن متابولیسم بدن می‌شود. 

مکمل NO3 تلفیقی از نیترات آرژنین و اسید نیتریک است که با گشاد کردن رگ‌های عروقی باعث پمپاژ خون به سرتاسر بدن می‌شود. پمپ NO3 کروم یک مکمل اسید نیتریک قدرتمند است که برای ارائه پمپ‌های باور نکردنی همراه با بهترین نتایج ممکن است. پمپ NO3 کروم سلوکور متشکل از سیترولین، آرژنین و عصاره دانه انگور است که طراحی شده است که به طور قابل توجهی باعث افزایش جریان خون در ماهیچه‌ها در طی ورزش می‌شود.

مکمل های نیتریک اکسید سلاح هایی هستند که برای افزایش پمپ استفاده می شود . بویژه ، نیتریک اکسید کمک می کند تا گردش خون در عضلات افزایش پیدا کند که در نهایت منجر به پمپ های بهتری می شود . NO3 Chrome از NO3 به شکل آرژنین نیترات استفاده کرده است ( ترکیبی از آرژنین و نیترات ) . ترکیب این دو ماده فوق العاده ، پمپ های باورنکردنی و طولانی مدت را برای رشد عضلات به همراه دارد .


کد بهداشتی 00810390024797
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 90 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی