کپسول نرم لومکس باریج

  • موجودی: 17
  • قیمت بدون مالیات: 15,000تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Barij
  • کد انبار : 1000016896
15,000تومان

مشخصه های کپسول نرم لومکس باریج:

درمان اسهال غیر عفونی

کاهش دلپیچه و کاهش دفعات دفع

روش مصرف کپسول نرم لومکس باریج:

هر 8 ساعت یک عدد کپسول نرم، به مدت 3 روز مصرف شود.

توضیحات کپسول نرم لومکس باریج:

اسهال یک بیماری شایع در بین مردم می باشد که اگر به درستی کنترل و درمان نشود باعث بروز کم آبی شدید در بدن شده و سلامتی را به طور جدی به خطر خواهد انداخت. 

بیماری های اسهالی در سرتاسر جهان و به ویژه در کشور های در حال توسعه، یکی از علل اصلی مرگ و میر به شمار می روند. تامین آب و الکترولیت ها و سپس کاهش علائم ناشی از اسهال مانند تهوع، استفراغ، دل پیچه و همچنین کاهش مدت بیماری، اقداماتی است که لازم است در راستای بهبود این بیماری انجام شود.

شرکت داروسازی باریج اسانس به منظور درمان اسهال غیرعفونی و کاهش دل پیچه، تعداد دفعات دفع و مدت اسهال محصولی به نام  کپسول نرم لومکس باریج ارائه کرده است که از گیاه مرزه تهیه شده است. اسانس مرزه حاوی ترکیباتی است که اثرات ضد اسپاسم و آنتی میکروبیال دارند و به همین دلیل می توان آن را به منظور درمان اسهال های میکروبی نیز مورد استفاده قرار داد. 

در طب سنتی اسلام و ایران مرزه به عنوان گیاه درمان کننده ناراحتی های حاد گوارشی، بادشکن و ضد دل پیچه معرفی می شود.

کارآزمائی های بالینی انجام شده بر روی لومکس ثابت کرده اند این فرآورده دارویی در برطرف نمودن علائم اسهال زود اثر و بدون عارضه می باشد. این داروی گیاهی که به صورت سافت ژل تهیه شده است بلع بسیار آسانی داشته و به سرعت در معده هضم می شود.

کد بهداشتی 1228103568
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی