کپسول مولتی ویتامین و جینسینگ سوپر نچرال

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 54,500تومان
  • برند: Super Natural
  • کد انبار : 1000019119
54,500تومان

مشخصه های کپسول مولتی ویتامین و جینسینگ سوپر نچرال:

افزایش قدرت بدن در مقابله با استرس و رفع خستگی ناشی از تنش های محیطی و عصبی

افزایش میل جنسی و جلوگیری از انزال زودرس و اختلالات نعوظ در آقایان

بهبود عملکرد حافظه، افزایش فعالیت ذهنی و سرعت عمل محاسبات

افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و مایع منی و قدرت بارور سازی آقایان

افزایش استقامت و کارایی سیستم ماهیچه ای در ورزشکاران

کمک به درمان کم خونی و تشکیل سلول های قرمز خون

رفع کمبود میل جنسی در بانوان (سرد مزاجی جنسی)

بهبود و رفع مشکلات آمیزشی در هر دو جنس

ترمیم زخم ها و کمک به رشد طبیعی بدن

حفظ سلامت سیستم قلبی و عروقی  

مقابله با پیری و کهولت سن 

تقویت سیستم ایمنی بدن 

کاهش علایم افسردگی 

حاوی آنتی اکسیدان 

روش مصرف کپسول مولتی ویتامین و جینسینگ سوپر نچرال:

روزانه يک تا دو کپسول بعد از غذا مصرف شود

توضیحات کپسول مولتی ویتامین و جینسینگ سوپر نچرال:

کپسول مولتی ویتامین مینرال جینسینگ سوپرنچرال باعث افزایش انرژی جوانی در افراد شده و بدین طریق با پیری و کهولت سن مقابله می نماید. به خوبی اثرات منفی ناشی از یائسگی مانند گر گرفتن، استرس و افسردگی را برطرف می نماید. باعث بهبود خلق و خو می شود و سرد مزاجی بین زوجین را نیز برطرف می نماید

 همچنین از ایجاد هرگونه نقص در تشکیل سیستم عصبی جنین جلوگیری می کند و موجب کمک به تشکیل بافت ها، افزایش استقامت و کارایی سیستم ماهیچه ای در ورزشکاران و بهبود خلق و خو می گردد.

جینسینگ یک نوع ریشه است که شامل ساقه زیرزمینی، ریشه اصلی و ریشه های فرعی می باشد. که در اطراف هر یک از ریشه های فرعی تعداد زیادی ضمائم مو مانند قرار گرفته است. رشد کامل گیاه جینسینگ 6 سال به طول می انجامد. هر چه سن ریشه این گیاه بیشتر شود، تجمع جینسینوسایدها نیز در آن افزایش می یابد.

 لذا می توان گفت با افزایش تدریجی سن گیاه، خواص درمانی و دارویی آن افزایش می یابد. ریشه جینسینگ بسته به فرآیند خشک کردن، به دو گروه جینسینگ سفید و جینسینگ قرمز تقسیم می شود. 

جینسینگ سفید ریشه جینسینگ تازه است که بعد از پوست کندن خشک می شود اما جینسینگ قرمز بدون پوست کندن توسط بخار خشک می شود. در پروسه بخار زدن برای تهیه جینسینگ قرمز، نشاسته جینسینگ ژلاتینه می شود که باعث افزایش میزان ساپونین ها و فعال شدن اجزای ترکیبی موثر آن می گردد.

ریشه گیاه جینسینگ حاوی ساپونین های تری ترپنی، روغن های ضروری، پلی استیلن، پلی ساکارید، پپتیدوگلیکان، ترکیبات نیتروژنی، اسیدهای چرب، کربوهیدرات ها و ترکیبات فنولی می باشد.

مهمترین جزء فعال این گیاه جینسینوسایدها (ساپونین ها) هستند که ساختار تری ترپنی دارند و فعالیت های فارماکولوژیکی گیاه جینسینگ مربوط به این ترکیبات می باشد. گیاه جینسینگ نوعی آداپتوژن محسوب می گردد. 

جینسینگ، گیاهی با خواص آنتی اکسیدان است که موجب افزایش مقاومت بدن در برابر عوامل استرس زا، تروما، اضطراب، ضعف و خستگی می شود. عصاره این گیاه از طریق محور هیپوتالاموس – هیپوفیز- آدرنال عمل می کند و باعث3 تقویت عملکرد سیستم ایمنی می شود.

کد بهداشتی 6260155970892
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 50 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی