کپسول لیور اید حکیم تجارت سهند

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 25,900تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Hakim Tejarat Sahand
  • کد انبار : 1000024801
25,900تومان

مشخصه های کپسول لیور اید حکیم تجارت سهند:

کاهش آنزیم های کبدی

کمک به درمان کبد چرب

کمک به رفع التهابات مزمن کبد

کمک به بهبود عملکرد کیسه صفرا

ضد سرطان کبد

محافظت از سلول های کبدی در برابر صدمات ناشی از مصرف داروها و الکل

روش مصرف کپسول لیور اید حکیم تجارت سهند:

دستور مصرف دارو را پزشک تعیین می کند در صورت مشخص نکردن مقدار مصرف ، دوز پیشنهادی در بزرگسالان 3 کپسول در روز همراه با غذا می باشد.

توضیحات کپسول لیور اید حکیم تجارت سهند:

کبد (جگر) اندام مهمی در بدن است که بدون آن ادامه حیات غیرممکن است. پانکراس(لوزالمعده) و کبد، نقش مهمی در هضم و متابولیسم مواد غذایی به‌عهده دارند. 

کیسه‌ی صفرا نیز اگر چه اندامی مهم است، ولی بدن به‌خوبی خود را با فقدان آن، تطبیق می‌دهد. آگاهی از ساختمان و عملکرد این اندام‌ها بسیار مهم و با ارزش است.

وظایف اصلی کبد در بدن تبدیل آمونیاک به اوره ، متابولیسم استروئیدها ، ذخیره کردن مواد معدنی و ویتامین ها ، عمل کردن به عنوان صافی برای محافظت در برابر مواد مضری که به خون وارد م شود را می توان اشاره کرد .

عدم فعالیت مناسب با گسترش زندگی ماشینی ، بیماری ‌های مختلفی به همراه آورده است . درگیری کبدی ، از جمله مضرات مصرف مواد غذایی نامناسب می ‌باشد . 

در سال‌های اخیر به دلیل سبک زندگی صنعتی و مصرف بالای فست فود‌ها ، بیماری کبد چرب بسیار زیاد رایج شده است و تقریبا از هر ۳ تا ۴ نفر یک فرد مبتلا به کبد چرب است که از این افراد ۱۵ % در یک دوره ۱۰ ساله ممکن است کبد خود را از دست بدهند . 

کبد چرب از بیماری ‌های است که بدون اینکه علایمی داشته باشد به صورت خزنده پیشرفت می‌ کند و در جوامع شهری با سبک زندگی صنعتی ، سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازد . از این رو کبد چرب در واقع قاتل خاموش جوامع امروزی است .

کپسول حاوی عصاره خشک گیاهان خار مریم با نام علمی Sliybum marianum به میزان ۸۹/۱۳ درصد و پیکروهیزا با نام علمی Picrorhiza Kurrooa به میزان ۵۶/۵ درصد گل قاصد با نام علمی Taraxacum officinale به میزان ۵۶/۵۵ درصد و زردچوبه با نام علمی Curcuma Longa به میزان ۱۱/۱ درصد می باشد که بر اساس سیلیمارین استاندارد شده است که میزان ماده موثره ۸/۶۷ میلی گرم در هر کپسول می باشد.

کد بهداشتی 1951527955435406
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی