کپسول لیورسیل رز فارمد

  • موجودی: 5
  • قیمت بدون مالیات: 32,000تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: رز فارمد
  • کد انبار : 1000027645
32,000تومان

مشخصه های کپسول لیورسیل رز فارمد:

پایین آورنده قند خون ( به عنوان درمان کمکی در دیابت نوع دوم ) 

درمان بیماری‌های التهابی کبد و کبد چرب 

پایین آورنده کلسترول و تری گلیسرید خون

روش مصرف کپسول لیورسیل رز فارمد:

روزی دو بار هر بار یک کپسول به همراه یک لیوان آب میل شود.

توضیحات کپسول لیورسیل رز فارمد:

این محصول حاوی عصاره بذر گیاه خار مریم محتوی سیلیمارین (ترکیبی از سیلی بینین، سیلی کریستین، سیلی دیانین و ...)، فلاونوئیدها (کوئرستین، تاکسیفولین و ...)، لینولئیک اسید، اولئیک اسید، کامپسترول و استیگماسترول می باشد.

در یک کارآزمایی بالینی که توسط پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی با همکاری مراکز تحقیقاتی درمانی در داخل کشور انجام شد، گیاه سیلیمارین با دوز 600 میلی گرم در روز بر روی 110 بیمار مبتلا به دیابت نوع دوم به مدت چهار ماه تجویز شد که در نهایت پس از پایان مطالعه منجر به کاهش 30% قند خون ناشتا، 20% کلسترول و 30% تری گلیسیرید گشت.

در مطالعه بالینی دیگری که بر روی 60 بیمار مبتلا به آسیب کبدی ناشی از مصرف الکل انجام گشت، سیلیمارین با دوز 600 میلی گرم در روز تجویز شده و به مدت شش ماه به طول انجامید. پس از پایان مطالعه میزان FBS (قند خون ناشتا)، قند خون روزانه، گلوکزاوریا، هموگلوبین گلیکوزیله و نیاز به انسولین به شکل چشمگیری کاهش یافته است.

در یک کارآزمایی بالینی دیگر در افراد دارای مشکلات مزمن کبدی که ترکیبی از سیلیمارین دریافت نموده اند در مقایسه با پلاسبو کاهش قابل ملاحظه ای در سطح آنزیمهای کبدی گزارش شده است.

در صورت مصرف همزمان این فرآورده با داروهای کاهنده قند خون یا انسولین مقدار مصرف این داروها بر اساس میزان قند خون تنظیم شود. 

سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی