کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان

  • موجودی: 2
  • قیمت بدون مالیات: 19,200تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: سلامت گستر آرتیمان
  • کد انبار : 1000027468
19,200تومان

مشخصه های کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان:

بهبود علائم دوران یائسگی و گر گرفتگی 

درمان اختلالاتو بی نظمی های دوران قاعدگی 

کاهش دردهای سندروم پیش از قاعدگی 

کنترل هورمون زنانه 

ضد اسپاسم 

پیشگیری از سرطان تخمدان 

کنترل متابولیسم استروژن

عصاره گیاهان پنج انگشت ،کوهوش سیاه ،وایلد یام،شبدر قرمز

روش مصرف کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان:

روزانه 1 الی 3 کپسول مصرف گردد.

توضیحات کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان:

گیاه پنج انگشت:

این گیاه متعلق به تیره نعناعیان Lamiaceae می باشد. با تحقیقات صورت گرفته اثبات شده است که این گیاه در تنظیم و تعادل هورمون جنسی زنان و کاهش دردهای قاعدگی موثر است. 

عصاره این گیاه حاوی تعداد زیادی از ترکیبات فعال گیاه از قبیل: آلکالوئید ویتکسین، مشتقاتی از فلاونول ها، کمپفرول و کوئرستاژتین، فلاونوئید هایی مانند پندولتین و کریستوفان می باشد که خاصیت آنتی اکسیدانی دارند. 

میوه این گیاه دارای اسید لینولئیک است که ترکیبی با خاصیت استروژنی با توانایی اتصال به گیرنده های استروژنی می باشد. 

وجود ترکیبات دوپامینرژیک در این گیاه موجب بهبود دردهای پستان در سندروم پیش از قاعدگی است. 

گیاه شبدر قرمز:

شبدر قرمز منبع غنی از مواد مغذی و املاح با ارزشی نظیر کلسیم، کروم، منیزیم، فسفر، پتاسیم و ویتامین ث است. بهتر است در هنگام بارداری از شبدر قرمز استفاده نشود. زیرا اثر آن هنوز بر جنین مشخص نشده است.

گیاه کوهوش سیاه:

کوهوش سیاه به کار رفته در کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان سبب تسکین گرگرفتگی و عرق شبانه، درمان کم حوصلگی، تغییرات خلق و خوی و سایر نشانه های یائسگی از جمله سر درد، تپش قلب و اضطراب خواهد شد. این گیاه با خاصیت شبه استروژنی که دارد در برطرف کردن خشکی واژن و علائم یائسگی کاربرد دارد. دلیل اصلی گرگرفتگی، ترشح هورمون (LH) که کوهوش سیاه ترشح این هورمورن را در بدن کاهش می دهد و در نتیجه گر گرفتگی کاهش می یابد.

گیاه وایلد یام:

ساپونین موجود در این گیاه با متابولیسم لیپیدها باعث کاهش بافت چربی شده و جذب کلسترول از روده نیز کاهش می دهد و با اثر بر روی هورمون های جنسی نظیر استروژن و پروژستون باعث تعدیل هورمونی در بدن می شود. این گیاه منبع ساپونین های استروئیدی هست. علاوه بر آن این گیاه منبع فسفر، پتاسیم و آهن می باشد. خاصیت مهم این گیاه به سبب ترکیبات هورمونی استروئیدی آن به نام Diosegenin است.

Indol-3-Carbinol:

محصول زیلپا حاوی مقادیر استاندارد از ترکیب موثری به نام ایندول -3-کاربینول می باشد که در پیشگیری از سرطان تخمدان و بهبود عملکرد هورمون ها نقش مهمی دارد. Indol-3-Carbinol خود پیش ماده یک ترکیب دیگر به نام دیندولیل متان می باشد. دیندولیل متان خود به صورت مستقیم روی ترشح بیشتر تستوسترون تاثیری ندارد اما می تواند در متعادل کردن سطح استروژن بدن کمک کند. این عمل باعث می شود که بدن مقادیر بیشتری از استروژن های خوب تولید کند که همین امر خود باعث می شود که بدن سطح تستوسترون خود را در سطوح نرمال و سالمی حفظ کند.

سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف زن
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی