کپسول انرکاف کافئین الحاوی

  • موجودی: 11
  • قیمت بدون مالیات: 19,700تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Alhavi
  • کد انبار : 1000027118
19,700تومان

مشخصه های کپسول انرکاف کافئین الحاوی:

کاهش درد عضلانی 

رفع خستگی و افزایش قدرت انقباض عضلات

روش مصرف کپسول انرکاف کافئین الحاوی:

در بزرگسالان روزانه 1 عدد و یا طبق دستور پزشک مصرف گردد.

توضیحات کپسول انرکاف کافئین الحاوی:

قرص های کافئین می توانند در لاغر شدن افراد چاق تاثیر گذار باشند و مقدار تعیین شده از این قرص باید با برنامه مصرف گردد. قرص کافئین در واقع به تحریک سیستم عصبی مرکزی می پردازد از این رو فرد پرانرژی و فعال می شود.

کافئین تقویت کننده سوخت و ساز بدن است. افزایش سوخت و ساز بدن تجزیه چربی ها را افزایش می دهد که این امر سبب کاهش وزن می گردد. استفاده از قرص های کافئین برای کاهش وزن آخرین روند در تناسب اندام نسل امروز است. بسیاری از مردم بر این باورند که قرص های کافئین دار بهترین قرص های رژیمی در دسترس هستند.

اگر با احتیاط و در مقادیر مناسب از این قرص ها استفاده شود ، روش خوبی برای کاهش وزن خواهد بود.استفاده از قرص های کافئین دار به میزان کم و نوشیدن مقدار زیادی آب همراه با آن توصیه می شود.همچنین توصیه می شود که قرص را صبح زود مصرف کنید زیرا در غیراینصورت قرص می تواند.

کافئین یک آلکانوئید گزانتین بلورین است که به عنوان یک داروی روانگردان عمل می کند. این یک دیورتیک خفیف است. قرص های کافئین دار یک نوع از مواد مخدر هستند که در واقع بعنوان محرک عمل می کنند و سطح انرژی فرد را افزایش می دهند. 

بدیهی است که قرص حاوی کافئین دارای تمامی ویژگی های کافئین است. در حالیکه هوشیاری فرد را افزایش می دهد ، به بهبود هماهنگی اعضای بدن نیز کمک می کند.

کد بهداشتی 06260171323450
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی