کپسول آمینو 5600 سایتک نوتریشن

  • موجودی: 1
  • قیمت بدون مالیات: 402,000تومان
  • تولید کننده: مجارستان
  • برند: Scitec Nutrition
  • کد انبار : 1000029065
402,000تومان

مشخصه های کپسول آمینو 5600 سایتک نوتریشن :

کمک به ساخت توده عضلانی

افزایش ریکاوری برای ورزشکاران

تامین کننده کلیه آمینو اسیدهای ضروری

حاوی طیف کامل آمینو اسیدها

تشکیل شده از منبع پروتئین وی

دارای گلوتامین

دارای BCAA’s

روش مصرف کپسول آمینو 5600 سایتک نوتریشن :

روزانه 4 کپسول بر حسب انتخاب خود (قبل از تمرین، بعد از تمرین و یا قبل از خواب) مصرف نمایید.

توضیحات کپسول آمینو 5600 سایتک نوتریشن:

مهمترین ساختار پروتئین‌ها را اسید‌های آمینه تشکیل می‌دهند که تفاوت عمده آنها با دسته کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها در وجود عنصر نیتروژن در ساختار سلولی آمینو اسید‌ها علاوه برسه عنصر کربن ، هیدروژن و اکسیژن است.

20 نوع اسید آمینه در بدن انسان وجود دارد که تنها 11 نوع آن در بدن تولید میشود و اگر در رژیم غذایی وجود نداشته باشد باعث بروز مشکل نمیشود که به آنها اسیدهای آمینه غیر ضروری گفته می شود. 

9 نوع اسید آمینه از جمله هیستیدین ، لایزین ، فنیل آلانین ، BCAAS، والین ، ترنین ، لوسین ، متونین ، ایزولوسین که توسط بدن تولید نمی شود و حتما باید از طریق غذا آنها  را دریافت کرد به این نوع اسید آمینه ضروری گفته می شود.

اسیدهای آمینه ضروری در بدن باعث رشد و بازسازی بافتهای بدن ، ساخت بافت پروتئین در عضله ، کمک به شکستن چربی و تامین انرژی بواسطه ی آن  جذبکلسیم ، تولید و بازیافت انرژی می شوند. 

اسیدهای آمینه ضروری را میتوان با نان سنگک ، برنج ، حبوبات ، بادام ، گردو ،  فندق ، سیر و پیاز ، سیب زمینی ، گوشت ، ماهی و تخم مرغ ، شیر و پنیر تامین کرد. 

آمینو ۵۶۰۰ سایتک دارای طیف وسیعی از ۱۹ اسید آمینه مورد نیاز بدن میباشد . این محصول با دارا بودن اسید های آمینه شاخه ای BCAA’s ٬ گلوتامین ٬ آلانین ٬ آرژنین ٬ آسپارتیک اسید در دوز های مناسب و موثر سنتز پروتئین در عضلات را برای شما به حداکثر میرساند . این محصول بدون کربوهیدرات ٬ بدون شکر ٬ بدون نمک میباشد و از اسید آمینه خالص تشکیل شده است .

کد بهداشتی 05999100001275
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 500 عددی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی