کراتین DNA بی اس ان

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 156,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: BSN
  • کد انبار : 90000181
156,000تومان

مشخصه های کراتین DNA بی اس ان

کراتین DNA بی اس ان به رشد عضلات کمک نموده و باعث می شود تا سرعت این فرآیند افزایش پیدا کند. ریکاوری سرعت گرفته و عملکرد ورزشی فرد افزایش پیدا می کند.

بدون طعم مناسب برای مصرف با سایر مکمل ها

کراتین 100 درصد منوهیدرات میکرونیز شده

روش مصرف کراتین DNA بی اس ان

در صورت تمایل بارگیری باید هر شش ماه یکبار انجام شود ، در طول 5 روز اول روزانه 20 گرم کراتین ( 4 اسکوپ) در وعده های صبح ، ظهر ، قبل از تمرین و بعد از تمرین پیشنهاد می شود و پس از آن تا انتهای دوره مصرف روزانه 10 گرم ( 2 اسکوپ) در دو وعده ی قبل و بعد از تمرین مصرف می شود.

در صورت عدم تمایل به بارگیری مصرف روزانه 10 گرم در دو وعده ی قبل و بعد از تمرین پیشنهاد می شود.

هر سروینگ ( 1 پیمانه) کراتین DNA بی اس ان

5 گرم کراتین میکرونیز شده

توضیحات کراتین DNA بی اس ان

کراتین ترکیبی است که در کبد ، پانکرس و کلیه تولید شده و توسط جریان خون به ماهیچه ها رفته و انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند. کراتین به عنوان یکی از بهترین مکمل های بدنسازی شناخته می شود. کراتین باعث افزایش میزان ذخایر کراتین فسفات و سطح انرژی شده که این امر سبب می شود شما با انرژی و قدرت بیشتر به تمرینات ادامه دهید. نصف کراتین مورد نیاز بدن به طور طبیعی توسط مواد غذایی مصرفی مانند گوشت گاو ، ماهی ( هر نیم کیلو 2 گرام کراتین ) تامین میشود.مصرف کراتین باعث جذب آب توسط ماهیچه ها شده و آنها را متورم می کند . دقت کنید که مصرف بیش از حد کراتین باعث افزایش بار پروتئین شده و آثار مخربی برای کلیه خواهد داشت. این محصول با تغذیه مناسب و ورزش منظم باعث افزایش حجم می شود.

حجم 309 گرم
کد بهداشتی 834266002931
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی