تخفیف کارنی ایکس مایع 40000 سایتک نوتریشن

کارنی ایکس مایع 40000 سایتک نوتریشن

  • موجودی: 1
  • قیمت بدون مالیات: 238,000تومان
  • تولید کننده: مجارستان
  • برند: Sitec Nutrition
  • کد انبار : 1000029066
280,000تومان 238,000تومان

مشخصه های کارنی ایکس مایع 40000 سایتک نوتریشن:

غنی شده با  ویتامین C 

کمک به کاهش وزن و چربی سوزی 

1000 میلی گر در هر سروینگ

بدون چربی

طعم لیمو 

روش مصرف کارنی ایکس مایع 40000 سایتک نوتریشن:

12.5 میلی لیتر ال کارنیتین کارنی ایکس را در 125 میلی لیتر آب (تقریباً نصف لیوان) حل کرده تا رقیق شود و نیم ساعت قبل از تمرین و یا ما بین وعده های غذایی با معده خالی مصرف کنید.

قبل از مصرف خوب تکان دهید.

توضیحات کارنی ایکس مایع 40000 سایتک نوتریشن:

ال کارنیتین از مشتقات طبیعی اسیدهای آمینه است که بیشتر به‌عنوان مکمل کاهش وزن شناخته می‌شود. البته این تنها کارکرد ال کارنیتین در بدن نیست. ال کارنیتین باعث تولید انرژی در بدن می‌شود و به سلامت قلب و درمان دیابت نیز کمک می‌کند.

ال کارنیتین با انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری، نقش مهمی در تولید انرژی ایفا می‌کند. میتوکندری مانند موتوری در درون سلول‌های بدن عمل می‌کند و از طریق چربی سوزی، انرژی قابل‌مصرف تولید می‌کند.

بدن انسان می‌تواند با استفاده از اسیدهای آمینه‌ی لیزین و متیونین، ال کارنیتین بسازد. البته برای تولید مقادیر کافی از ال کارنیتین به ویتامین C زیادی نیز نیاز داریم.

کمک به سوزاندن چربی ها و کاهش وزن: ال – کارنیتین اسیدهای چرب و بعضی مواد سمی درون سلولی را به درون میتوکندری ها می برد تا بسوزند و انرژی آزاد نمایند. 

به همین دلیل وجود آن برای سوخت وساز بدن حیاتی است. پس شکی نیست که ال – کارنیتین به سوزاندن چربی ها کمک می کند.

کمک به بدنسازی و تقویت عضلات: ال – کارنیتین اثر خوبی دربازسازی و ترمیم عضلات دارد. افرادی که بدنسازی انجام می دهند و یا برای کاهش وزن تمرینات سنگین ورزشی انجام می دهند، افرادی که به دلایلی مانند بیماری دچار آسیب عضلانی و یا تحلیل رفتن عضلات گردیده اند و افراد مسن که هم تحلیل عضلانی دارند و هم به علت رژیم های خاص ال – کارنیتین کافی دریافت نمی کنند، بیشترین استفاده را از ال – کارنیتین می برند.

بهبود عملکرد مغزی: سلول های مغزی معمولا در حالت طبیعی تنها از گلوکز برای تامین انرژی خود استفاده می نمایند. استیل ال – کارنیتین با قابلیت عبور از سد خونی محافظ مغز و ورود به سلولهای مغزی می تواند به این سلولها کمک نماید تا علاوه بر گلوکز، اسیدهای چرب را نیز بسوزانند.

نتیجه این موضوع افزایش انرژی در دسترس برای سلولهای مغزی، رفع خستگی، تغییرات مثبت خلق، کاهش استرس، و بهبود عملکرد مغز می باشد.

حجم 500 میلی
کد بهداشتی 00728633102921
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی