پودر گلوتامین نولیمیت

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 224,500تومان
  • تولید کننده: آلمان
  • برند: No Limit
  • کد انبار : 1000029423
224,500تومان

مشخصه های پودر گلوتامین نولیمیت :

ریکاوری پس از تمرین

جلوگیری از شکست پروتیین و تخریب عضلات

افزایش قدرت سیستم ایمنی

افزایش ترشح هورمون رشد

حاوی ۵ گرم گلوتامین در هر وعده

کاهنده تحلیل عضلانی

روش مصرف پودر گلوتامین نولیمیت:

دو بار در روز، 10 گرم پودر گلوتامین نولیمیت همراه با حداقل 200 میلی‌لیتر مایع ترکیب و مصرف شود.

توضیحات پودر گلوتامین نولیمیت:

گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل می‌شود، مصرف مکمل گلوتامین در زمان آسیب یا ضرب دیدگی می‌تواند بهبودی را تسریع بخشیده و عملکرد سیستم ایمنی را بهتر کند. 

مکمل گلوتامین می‌تواند به حفظ بافت‌های عضلانی در ورزشکاران کمک کند، زیرا ورزش زیاد می‌تواند موجب کاهش سطح گلوتامین خون شود با مصرف این مکمل، بدن برای تامین این گلوتامین مصرفی، از ذخایر گلوتامین عضلانی استفاده نمی‌کند. گلوتامین باعث افزایش سنتز پروتئین در عضله‌های اسکلتی و رشد عضلات می‌شود، رشد عضلانی توان میوفیبر‌ها را برای انقباض افزایش می‌دهد. 

مصرف این مکمل سبب سرعت بخشیدن به بازسازی عضلات پس از تمرین‌ها و مقابله با ترشح هورمون کورتیزول می‌شود که ترشح آن فرسایش و تحلیل عضلات را در پی دارد. 

همچنین باعث سرعت بخشیدن به سوختن چربی‌های بدن می‌شود و به بدن کمک می‌کند تا مواد غذایی را بهتر جذب کند. یکی دیگر از فواید گلوتامین حفظ توده عضلانی در مواقع استرس است.

پودر پیور گلوتامین 100% نولیمیت یک مکمل آلمانی است که جهت ریکاوری در میان ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد. گلوتامین یک آمینو اسید نیمه ضروری بوده و نقش حیاتی در ترمیم بافت ماهیچه ای دارد. ورزش های سنگین، رژیم و استرس، بافت ماهیچه‌ای را تضعیف می کند.

گلوتامین به شما کمک می کند تا با سرعتی بالا این بافت را ترمیم کرده و قدرت لازم را برای ادامه تمرین ها به دست آورید. در واقع مصرف گلوتامین نه تنها موجب ترمیم ماهیچه ها بلکه باعث تقویت ماهیچه و جلوگیری از هر گونه گرفتگی عضلانی می شود. بدن برای انتقال آمونیاک و نیتروژن در سراسر بدن از طریق رگ‌های خونی نیازمند استفاده از گلوتامین است.

 هنگامی که ورزشکار به صورت منظم و دائمی به تمرینات سنگین فیزیکی مشغول می‌شود، نیازمند مقادیر بیشتری گلوتامین نسبت به آن چیزی است که بدن به طور طبیعی آن را تولید می‌کند.

حجم 250 گرم
سن مصرف 18 سال به بالا
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی