پودر گلوتامین ناترند

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 198,000تومان
  • تولید کننده: چک
  • برند: Nutrend
  • کد انبار : 1000028360
198,000تومان

مشخصه های پودر گلوتامین ناترند:

فاقد شکر

حاوی 5 گرم گلوتامین در هر سروینگ

بهبود عملکرد ورزشی

تقویت سیستم دفاعی بدن

کمک در کاهش سطح چربی بدن

افزایش انقباض عضلانی و درنتیجه افزایش قدرت و حجم عضلانی

بهبود رشد عضلات با کمک به ترشح هورمون رشد در بدن

کاهش تخریب عضلات

افزایش سرعت ریکاوری

روش مصرف پودر گلوتامین ناترند:

در روزهای تمرین 5 گرم پس از انجام تمرینات ورزشی و در صورت نیاز 5 گرم نیز قبل از خواب مصرف شود. در سایر روزها می توانید مصرف این مکمل را به مقدار دو بار در روز هر بار به میزان 5 گرم ادامه دهید (5 گرم صبح ناشتا و 5 گرم شب قبل خواب)

توضیحات پودر گلوتامین ناترند :

گلوتامین یک آمینو اسید که در بدن ساخته می شود. گلوتامین فراوان ترین آمینو اسید موجود در ماهیچه ها است و 61 درصد ماهیچه های اسکلتی تشکیل شده است . 

رایج‌ ترین دلیل استفاده از این مکمل توسط ورزشکاران و بدن سازان کمک به عضله‌ سازی می‌باشد. به این خاطر که بخش اعظمی از ماهیچه‌های ما توسط آمینو اسید گلوتامین تشکیل شده است.

مصرف این مکمل همراه یک رژیم غذایی مناسب هنگام انجام تمرینات بدن سازی میتواند بسیار در فرایند سنتز پروتئین کمک کننده باشد و باعث افزایش آن شود. 

این مکمل به هیچ وجه استروئید نمی‌باشد و به طور طبیعی نیز در بدن ساخته میشود. هنگامی که در طول تمرینات شدید سطح آمینو اسید‌ها کاهش پیدا کند احتمال تجزیه ماهیچه‌ها بسیار بالا خواهد رفت. 

این موضوع باعث ایجاد خستگی‌ و کاهش سرعت ریکاوری شما میشود. مصرف گلوتامین باعث میشود که مدت زمان ریکاوری کاهش پیدا کند و همین موضوع باعث افزایش قدرت ورزشکار از طریق ترمیم سریعتر ماهیچه‌ها میشود.

گلوتامين، فراوان‌ترين آمينواسيد در بدن بوده که در سطح و حجم گسترده‌ای در عضلات اسکلتی و در پلاسمای خون موجود است. انتقال نيتروژن بين ارگان‌ها، سم زدايی بدن، کمک به دفع آمونياک از بدن، کمک به تشکيل و توليد RNA و DNA و تقويت سيستم ايمنی بدن از جمله کاریردهای گلوتامین می‌باشد.

حجم 300 گرم
کد بهداشتی 08594014861365
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی