پودر کراتین منوهیدرات ناترند

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 134,500تومان
  • تولید کننده: چک
  • برند: Nutrend
  • کد انبار : 1000028359
134,500تومان

مشخصه های پودر کراتین منوهیدرات ناترند:

حاوی 60 سروینگ

با کیفیت و تاثیرگذاری بالا

حاوی 100% کراتین خالص

مناسب جهت استفاده گیاهخواران

مخصوص افراد ورزشکار با تمرینات شدید

بهبود عملکرد ماهیچه ها در طول تمرین

افزایش قدرت عضلات

افزایش حجم عضلات

روش مصرف پودر کراتین منوهیدرات ناترند:

در روزهای تمرین صبح ۲.۵ گرم با معده خالی و ۲.۵ گرم ۳۰ دقیقه قبل از شروع تمرین مصرف کنید. در سایر روزها ۵ گرم صبح با معده خالی مصرف کنید . این شیوه مصرف را برای ۴ هفته ادامه دهید و پس از گذشت ۴ هفته حداقل به مدت ۴ الی ۶ هفته به بدن خود استراحت داده و محصول را مصرف نکنید. توصیه می شود این محصول را به همراه کربوهیدرات ( مانند گینر ) مصرف کنید . 

دوز مجاز افزایش ندهید. ۲.۵ گرم معادل ۱ قاشق چایخوری سرخالی می باشد. محصول را در آب یا سایر نوشیدنی های ورزشی حل کرده و مصرف کنید. پس از باز کردن درب محصول آن را در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری کنید و ظرف ۴ ماه مصرف کنید.

توضیحات پودر کراتین منوهیدرات ناترند:

كراتین سنتتیك نمك منوهیدرات است به نام كراتین منوهیدرات كه از یك مولكول ساده كراتین به همراه یك مولكول آب تشكیل شده ا ست استفاده از مكمل كراتین پس از مسابقات المپیك سال ۱۹۹۲ بارسلون پس از آنكه تعدادی از قهرمانان ادعا كردند از مكمل كراتین استفاده كرده‌اند ، در بین ورزشكاران رواج یافت.

 به بیان ساده کراتین ترکیبی‌ است که انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می‌کند. کراتین در بدن انسان تولید میشود و در برخی‌ از مواد غذایی نظیر گوشت تازه نیز یافت میشود. کراتین در کبد، پانکرس و کلیه تولید میشود و توسط جریان خون به درون ماهیچه‌ها انتقال داده میشوند.

هنگامی که کراتین به ماهیچه‌ها وارد میشود تبدیل به فسفوکراتین (کراتین فسفات) میشود. 

این ترکیب قدرتمند نیز در نهایت به سوخت اصلی‌ ماهیچه‌ها آدنوزین تری فسفات یا (ATP) تبدیل میشود. هنگام تمرین سطح (ATP) به سرعت کاهش می‌یابد. کراتین باعث میشود که سطح (ATP) دوباره به حالت اول خود بازگردد.

شركتهای سازنده مكمل كراتین ادعا می‌كنند كه این محصول مطمئن و بی‌خطر بوده و استفاده از آن مجاز است و می‌تواند به منظور افزایش حجم عضلات ،‌كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی مصرف شود.

استفاده از كراتین برای افزایش قدرت ، تسریع بازگشت به حالت اولیه و كاهش درد عضلانی و افزایش حجم عضلانی با انجام مطالعات علمی متعدد اثبات شده است.

حجم 300 گرم
کد بهداشتی 8594073174949
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی