پودر پروتئین سریوس مس با طعم وانیل اپتیموم نوتریشن

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 640,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Optimum Nutrition
  • کد انبار : 90000167
640,000تومان

مشخصه ها :

مناسب برای افراد لاغر اندام جهت افزایش وزن

1250 کالری با کیفیت در هر وعده

250 گرم کربوهیدرات در هر وعده

50 گرم پروتئین در هر وعده

امکان دریافت کالری اضافی

جلوگیری از تحلیل عضلانی

25 نوع مواد و املاح معدنی

بارگیری گلیکوژنی عضلات

افزایش قدرت در تمرینات

بهبود کارایی در تمرینات

 توضیحات :

 گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن محصولی فاقد شکر می باشد و دارای ۲۵ نوع ویتامین و املاح معدنی ضروری، گلوتامین، کراتین، و اسید گلوتامیک در هر وعده است. این مکمل در افرادی که به سختی وزن می گیرند و در روز کالری فراوانی در هنگام کار یا دیگر فعالیت های روزمره مصرف می کنند توصیه می گردد. سرعت حل شوندگی و جذب کامل این محصول آنرا مکملی ایده آل برای بعد از تمرین و میان وعده به منظور افزایش حجم و وزن تبدیل کرده است.

ویژگی گینر:

 برخی ویژگی های منحصر به فرد گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن امکان دریفت کالری اضافی ۱۲۵۰ کالری با کیفیت در هر وعده مصرفی ۵۰ گرم پروتئین ترکیبی، ۲۵۰ گرم کربوهیدرات، ۲۵ نوع مواد و املاح معدنی مناسب جهت افراد لاغر اندام جهت افزایش وزن می باشد. این مکمل مناسب برای خانم ها و آقایان است که باعث بهبود کارایی در تمرینات، جلوگیری از تحلیل عضلانی، افزایش قدرت در تمرینات و بارگیری گلیکوژنی عضلات می شود.

گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن را می توان به همراه مخلوطی از بستنی، شیر موز، شیک های مختلف و دسرهای کربوهیدراته ترکیب نموده و بدین ترتیب کالری بیشتری را برای بدن فراهم آورد. گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن بدن شما را در هنگام تمرینات سخت و پرشدت در حالت آنابولیک قرار می دهد و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری به عمل می آورد. همچنین در هنگام استفاده از این محصول در زمان پس از تمرین و در هنگام استراحت، فرآیند ریکاوری و عضله سازی را به سرعت و با جذب سریع خود آغاز می کند و بدین ترتیب شما را همواره در حالت عضله سازی و افزایش حجم و وزن عضلانی نگه می دارد.

حجم 5.45 کیلوگرم
کد بهداشتی 1228179242
سن مصرف مناسب بزرگسالان
جنسیت مصرف عمومی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی