پودر دکلره سفید بیول

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 10,200تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Bio' l
  • کد انبار : 1000028252
10,200تومان

مشخصه های پودر دکلره سفید بیول:

بهره گیری از صمغ گیاهی برای کنترل غبار حاصله از مصرف پودر دکلره

توانایی ترکیب با انواع اکسیدان های بیول

فاقد گرد و غبار

روش مصرف پودر دکلره سفید بیول:

جهت رسیدن به 7پایه روشنی : در یک ظرف غیر فلزی با میزان دو برابر حجم پودر ، اکسیدان حجم 20  مخلوط گردیده  و بلافاصله برروی هر قسمت از مو که نیاز به روشن کردن آن می باشد قرار گیرد ، 30دقیقه پس از مصرف برروی مو ، با آب ولرم شستشو داده شود

 جهت رسیدن به 8پایه روشنی : در یک ظرف غیر فلزی با میزان دو برابر حجم پودر ، اکسیدان حجم 30  مخلوط گردیده  و بلافاصله برروی هر قسمت از مو که نیاز به روشن کردن آن می باشد قرار گیرد ، 30دقیقه پس از مصرف برروی مو ، با آب ولرم شستشو داده شود

توضیحات پودر دکلره سفید بیول:

از آنجاکه استفاده نامناسب از پودر دکلره می تواند باعث خشک شدن و آسیب به مو گردد، بهتر آن است که با استفاده از فویل و پیچیدن دسته های تار مو در داخل آن، موهای خود را دکلره کنید، چراکه مو وقتی داخل فویل قرار می گیرد رطوبت موجود در تارهای مو در فویل محبوس گشته و از بین نمی رود، در نتیجه از خشک شدن مو نیز جلوگیری خواهد شد.

بیشتر خانم‌ها با واژه دکلره آشنا هستند. دکلره موادی است که برای رنگ‌ بری موها استفاده می‌شود تا بتوانید رنگ‌های روشن و خیلی روشن را روی موهای خود انجام دهید. 

این روش از رنگ بری مو، به مو آسیب می‌رساند و وارد بودن به آن بیشتر کار حرفه‌ای‌ هاست. پودر دکلره بیول مدل Club Blonde، با توجه به بهره گیری از صمغ گیاهی در فرمولاسیون خود بالاترین حد کنترل غبار حاصله از مصرف پودر دکلره، که از آیتم های بسیار مهم برای سلامت مصرف کننده و آرایشگر می باشد را دارا است. این محصول یک بی رنگ کننده مو با قدرت بالاست و بافت شفافی دارد. این پودر می تواند به میزان 7 تا 8 پایه مو را روشن تر کند.

حجم 50 گرم
کد بهداشتی 12/ظ/1135
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف زن
تعداد در بسته 1عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی