پودر تی جی اچ سایتک نوتریشن

  • موجودی: 1
  • قیمت بدون مالیات: 385,000تومان
  • تولید کننده: مجارستان
  • برند: Scitec Nutrition
  • کد انبار : 1000029071
385,000تومان

مشخصه های پودر تی جی اچ سایتک نوتریشن:

منجر به ترشح هورمون رشد و افزایش سطح تستسترون می گردد

حاوی مقدار زیادی DAA ، کارنیتین پیشرفته ، روی و منیزیم

ساخته شده از 12 ترکیب قوی

با طعم گیلاس وانیل

روش مصرف پودر تی جی اچ سایتک نوتریشن:

بهترین زمان مصرف این مکمل یک پیمانه قبل از خواب می باشد.

توضیحات پودر تی جی اچ سایتک نوتریشن:

تی جی اچ سایتک مجارستان یک تستسترون بوستر ترکیبی  و یا یک افزایش دهنده طبیعی سطح هورمون رشد و تستسترون می باشد. تی جی اچ سایتک دارای ترکیبی مناسب برای افزایش هرمون تستسترون و افزایش گردش خون جهت رشد ماهیچه ها و افزایش بازده تمرینی می باشد، که بخصوص در ورزش های قدرتی و تمرینات انفجاری بکار برده می شود.

ترکیب مهمی که در این مکمل باعث افزایش سطح تستسترون می شود دی آسپارتیک اسید می باشد که یک آمینو اسید بوده و مقادیری نیز از آن در بدن به صورت طبیعی وجود دارد.

همچنین تی جی اچ سایتک دارای مقادیری آرژنین به صورت ای ای کی جی و کارنیتین نیز می باشد. تی جی اچ سایتک به صورت پودر طعم دار بوده که در بسته بندی های 300 گرمی عرضه می گردد.

هر پیمانه این مکمل 10 گرم می باشد که  شامل: 3 گرم دی آسپارتیک اسید، 1 گرم کارنیتین، 2.7 گرم آرژنین و نیز مقادیری منیزیم،ویتامین D3 و زینک می باشد.

T/GH سایتک نوتریشن نسل جدیدی از مکمل های ورزشی است . تحقیقات انجام شده نشان می دهد که تستسترون بوستر تی-جی اچ ، DAA ( دی-آسپارتیک اسید ) را در دوزهای قوی ۳ گرمی و کارنیتین را در فرم های پیشرفته پروپیونیل ال-کارنیتین و آستیل ال-کارنیتین ، فراهم می کند . نسخه AKG از آرژنین و اورنیتین ، در ترکیب با اسیدهای آمینه نیز در این مکمل یافت میشود .

حجم 300 گرم
کد بهداشتی 00728633112074
سن مصرف بالای 18 سال
جنسیت مصرف آقایان
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی