پودر وی گلد استاندارد 5 پوندی با طعم شکلات مالت اپتیموم نوتریشن

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 730,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Optimum nutrition
  • کد انبار : 1000026410
730,000تومان

مشخصه های وی گلد استاندارد 100 درصد اپتیموم نوتریشن (شکلات مالت)

این محصول ترکیبی خاص از پروتئین خالص ، غنی شده با گلوتامین و آمینو اسید های بنیادین (leucine , isoleucine و valine ) می باشد. با داشتن درصد بسیار پائینی از لاکتوز ، کلسترول ، کربو هبدرات و چربی های اشباع شده مکمل ورزشی ایده آل جهت استفاده ورزشکاران در تمامی سطوح بویژه به عنوان یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای استفاده توسط بدنسازان محسوب می شود . این طعم از مکمل 73 سروینگ می باشد

روش مصرف وی گلد استاندارد 100 درصد اپتیموم نوتریشن (شکلات مالت)

طبق نظر پزشک و کارشناس تغذیه یک پیمانه در 250 میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقه حل شده و میل شود. (برای ایجاد توازن نیتروژن مثبت در بدن 2 گرم به ازای هر کیلو گرم وزن بدن توصیه می شود. برای نتیجه بهتر جیره پروتئینی روزانه خود را در چند وعده در طول روز تامین کنید.

توضیحاتی در مورد وی گلد استاندارد 100 درصد اپتیموم نوتریشن (شکلات مالت)

پروتئین 100% وی گلد استاندارد برنده جایزه ی بهترین مکمل پروتئینی سالهای 2005 تا 2011 بوده است! در سال 2011 ، 100% وی گلد استاندارد برنده بهترین مکمل سال و بهترین پودر پروتئینی سال شناخته شد. شرکت آپتیمم نیوتریشن از همان سالهای نخست همواره استانداردهای خود را ارتقاء بخشیده است. تا آنجا که امروز، مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی قرار می گیرند. هم اکنون شرکت آپتیمم مفتخر است تا نسل سوم مکملهای پروتئینی خود را با نام "وی گلد استاندارد" عرضه نماید! این مکمل تمام آنچه را که شما از یک مکمل پروتئینی می خواهید یعنی یک پروتئین خالص و ناب بدون موادی همچون چربی های ساده یا اشباع شده، کلسترول، لاکتوز و دیگر کربوهیدرات ها، برای شما در هر سروینگ فراهم می آورد.

برخی ویژگی های منحصر به فرد وی گلد استاندارد 100 درصد اپتیموم نوتریشن (شکلات مالت)

این محصول دارای طعم بسیار مطلوبی است. لازم به ذکر است که طعم های مختلف پروتین وی گلد دارای سروینگ های متفاوت می باشد.

کد بهداشتی 00748927022346
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی