لوسیون بدن حاوی 20 درصد اوره پرودرما

  • موجودی: 7
  • قیمت بدون مالیات: 54,100تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Proderma
  • کد انبار : 1000024866
54,100تومان

مشخصه ها :

- حاوی کمپلکس ترکیبات مرطوب کننده بسیار قوی به همراه اوره جهت تامین و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست
- کاهش التهابات، قرمزی، خارش، پوسته ریزی و ترک خوردگی ناشی از خشکی پوست
- دارای شی باتر و عصاره کالاندولا با خواص نرم کنندگی و التیام بخشی
- افزایش الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست
- تقویت ساختار لیپیدی پوست با داشتن شبه سرامید
- پخش و جذب سریع پوستی بدون برجای گذاری هرگونه اثر چربی
- رفع زبری پوست بویژه در نواحی خشک بدن از جمله زانو،آرنج و پاشنه

روش مصرف :

در طی روز و مخصوصا پس از استحمام و یا بنا بر نیاز پوست به مقدار کافی از لوسیون بدن پرودرما را به آرامی بر روی پوست و بویژه نواحی خشک، زبر و خشن بدن مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود. جهت جلوگیری از خشکی پوست، شستشوی صورت و بدن توسط پن کرم دار پرودرما در هنگام استحمام توصیه می گردد.

توضیحات :

یکی از شایع ترین مشکلات پوستی به ویژه در پوست صورت و گردن ، خشکی پوست می باشد . 
پوست دائما در حال ازد ست دادن آب به صورت بخار به محیط اطراف است که به این پدیده تبخیر آب به صورت بخار به محیط اطراف است که به این پدیده تبخیر آب از اپیدرم ( 
TEWL ) اطلاق می گردد . 
از دست دادن آب به صورت پیوسته و از طریق نفوذ رطوبت در لایه شاخی و یا از غذذ تعریق در دمای پایین تر از دمای آستانه تعریق انجام می گیرد . 
عناصر موجود در لایه شاخی پوست که تحت عنوان فاکتور های طبیعی مرطوب کننده یا به اختصار 
NMF شناخته می شوند ، علاوه بر تنظیم تعادل بین آب و چربی پوست ، سبب کاهش دفع آب پوست شده و موجب نگهداری رطوبت مورد نیاز پوست به مدت طولانی می شوند . 
خشکی پوست عمدتا در اثر بر هم خوردن تعادل آب و چربی پوست ایجاد می گردد . عوامل ژنتیکی ، قرار گرفتن در معرض تابش های نور خورشید به مدت طولانی و شرایط نامطلوب جوی مانند سرما ، باد گرما و خشکی هوا ، رژیم غذایی نامناسب ، استفاده از مواد شوینده غیر استاندرد و مصرف بعضی از داروها از مهم ترین عوامل ایجاد اختلال در تعادل آب و چربی و ازایش تبخیر آب از سطح پوست و به تبع آن تشدید خشکی پوست به شمار می روند . 
در این حالت پوست زبر ، ترک خورده و پوسته پوسته شده و با التهاب ، قرمزی و خارش شدید همراه است . 
این محصول حاوی ترکیبات موثر تقویت کننده ، مرطوب کننده و نرم کنننده پوست می باشد که ضمن جلو گیری از کاهش رطوبت مورد نیاز پوست و تقویت سد دفاعی طبیعی آن ، از ایجاد خشکی ، ضخیم شدن و زبری پوست به ویژه زانو ، آرنج و پاشنه پا جلوگیری نموده و سبب رفع و کاهش عوارضی مانند التهاب ، قرمزی ، خارش و ترک خوردگی پوست و افزایش لطافت ، نرمی ، الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست می گردد . 
این فراورده یک مرطوب کننده روزانه است و به گونه ای فرموله شده است که نیاز پوست بدن به عوامل مرطوب کننده و نرم کننده را به ویژه پس از استحمام یا در سایر مواردی که خشکی پوست احساس می گردد تامین می نمایند .

حجم 150 میلی لیتر
کد بهداشتی 38/13157
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی