قرص کافئین 50 عددی سوپر نچرال

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 25,800تومان
  • برند: Super Natural
  • کد انبار : 1000021803
25,800تومان

مشخصه های قرص کافئین 50 عددی سوپر نچرال

کمک به بالا بردن سطح هوشیاری و بیداری 

کمک به افزایش عملکرد شناختی

کمک به از بین بردن خستگی 

بهبود سطح مقاومت و افزایش عملکرد 

تحریک چربی سوزی 

افزایش استقامت عضلانی 

افزایش متبولیسم و سوخت و ساز بدن 

200 میلی گرم کافئین در هر وعده

روش قرص کافئین 50 عددی سوپر نچرال 

به عنوان مکمل غذایی می توانید روزانه 1 تا 4 قرص مصرف نمایید .

توضیحات قرص کافئین 50 عددی سوپر نچرال

یکی از عمومی ترین تاثیرات کافئین که همگان می دانند برای افزایش هوشیاری است. بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند شب بیدار بمانند از کافئین قهوه و چای کمک می گیرند . قرص کافئین 50 عددی سوپر نچرال نیز بر همین مبنا تهیه و تولید می شود. کافئین در متابولیسم و تحریک سیستم عصبی نقش دارد و برای رفع خستگی و کسالت کاربرد زیادی دارد.

مصرف کافئین کافئین باعث کاهش خستگی شده، هوشیاری و بیداری را افزایش می دهد و تمرکز را نیز بهبود می بخشد اما همان طور که مصرف کافی آن فوایدی در بر دارد، افراط در مصرف آن می تواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند. 

استفاده ی بیشتر از نیاز بدن از این محصول برای سلامتی مضر بوده، تا جایی که حتی ممکن است جان فرد به خطر بیفتاد. بنابراین علی رغم تمامی ویژگی های فوق، استفاده از این محصول نیز مانند هر ماده ی خوراکی دیگری دارای حدود مجازی می باشد. این ماده برای بازه ی زمانی زیادی در بدن فرد باقی مانده و دفع نمی شود.

مصرف در حد مجاز و معمول کافئین اثرات بسیار مثبتی روی مغز و بدن ما انسان ها دارد. شواهد موجود بیان کننده کمک کافئین به تقویت حافظه، افزایش تحرک بدنی و بالا بردن تمرکز است. سازمان غذا و داروی آمریکا مصرف روزانه 400 میلی گرم کافئین را برای افراد بالغ بی خطر دانسته اگرچه زنان باردار می باید مصرف روزانه خود را تا 200 میلی گرم کاهش دهند.

اگر شما قصد دارید که درصد چربی بدنتان را کم کنید کافئین می تواند شما را به مقصودتان برساند. این که شما در حال استراحت باشید یا در حال تحرک، کافئین ترشح اسیدهای چرب را در خونتان افزایش می دهد. با این وجود استفاده از چربی را به عنوان سوخت بدن آسان می کند، بیش از ۲۰ سال پیش محققانی که در مورد عملکرد انسان نسبت به کافئین در آزمایشگاه دانشگاه بال استیت انجام شد نشان دادکه ۱۰۰% افراد پس از مصرف ۳۳۰ میلی گرم از کافئین اسیدهای چرب در پلاسمایشان آزاد شد.

تحقیقات دیگر نشان می دهد که کافئین میزان اکسیداسیون چربی (چربی با اکسیژن ترکیب می شود و در نهایت باعث سوختن چربی می شود) را افزایش می دهد و همچنین می توانید برای چربی سوزی از فعالیت های هوازی هم بهره ببرید. محصولات مکمل های بدنسازی ایزی دارو  را می توانید از سایت و به صورت آنلاین تهیه نمایید. 

کد بهداشتی 6260155900592
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 50 عددی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی