قرص ملاتونین 3 میلی گرم ناترول

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 81,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Natrol
  • کد انبار : 1000028313
81,000تومان

مشخصه های قرص ملاتونین 3 میلی گرم ناترول:

کمک به درمان بی خوابی و تنظیم الگوی خواب

کمک به تنظیم ساعات خواب در اثر مسافرت های هوایی

دارای خاصیت آنتی اکسیدانی 

با فرمولاسیون آهسته رهش همراه با ویتامین B۶

فاقد پرزاتیو و رنگ های مصنوعی

روش مصرف قرص ملاتونین 3 میلی گرم ناترول:

یک قرص ۲۰ دقیقه قبل از خواب مصرف شود.

توضیحات قرص ملاتونین 3 میلی گرم ناترول:

این باور وجود دارد که ملاتونین به طور وسیع، قسمت‌هایی از بدن که هنوز بیدار هستند را سرکوب می‌کند البته نحوه‌ی عملکرد آن دقیقا مشخص نیست. همچنین ممکن است ملاتونین نقشی در پایین آوردن دمای بدن که لازمه‌ی خواب است، داشته باشد.

ملاتونین سرعت کلی ساعت بدن را تنظیم می‌کند. دانشمندان نشان داده‌اند ساعت بدن افرادی که در بعدازظهر ملاتونین گرفته‌اند فریب می‌خورد و فکر می‌کند دیروقت است و این افراد خیلی زود خواب‌آلوده می‌شوند. 

مصرف ملاتونین برای کسانی که دچار پرواز زدگی شده‌اند و بدن‌شان تصور می‌کند در یک منطقه‌ی زمانیِ روزهنگام قرار دارند، می‌تواند سودمند باشد.

ملاتونین باعث کنترل و تنظیم ریتم های بیولوژیک بدن شده و در بیشتر فرایندهای نروفیزیولوژیکی شرکت دارد و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک زیادی می کند. این هورمون از غده ی پینه آل ترشح می شود و شما را به خوابی راحت می برد.

ملاتونین خاصیت آرامبخشی و مسکنی دارد و چرخه ی بیولوژیکی بدن را تنظیم می کند. این هورمون برای افرادی که دچار اینسومیا یا بی‌خوابی هستند و نمی توانند به درستی بخوابند کمک کننده است. نتایج پژوهش های متعدد محققان آمریکایی نشان داده است که ملاتونین باعث خوابی راحت می شود.

کد بهداشتی 00047469004583
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 100 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی