قرص ملاتونین نیچرمید

  • موجودی: 15
  • قیمت بدون مالیات: 95,000تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Nature Made
  • کد انبار : 1000003241

مشخصه های قرص ملاتونین نیچرمید :

کمک به درمان بی خوابی

کمک به تنظیم ساعات خواب در اثر مسافرت های هوایی

دارای خاصیت آنتی اکسیدانی

تنظیم کننده خواب

کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگى و تنظیم خواب

بهبود علائم افسردگى و اختلالات خلقى فصلى

فاقد گاوتن و هر گونه طعم دهنده و رنگ های مصنوعی

حاوی 3 میلی گرم ملاتونین

روش مصرف قرص ملاتونین نیچرمید:

شبی 1 عدد یک ساعت قبل از خواب مصرف شود.

توضیحات قرص ملاتونین نیچرمید:

ملاتونين به صورت طبيعي شب ها در مغز ترشح مي شود تا سيكل طبيعي خواب و بيداري كه وابسته به نور است را ايجاد كند . زماني كه الگوي خواب ما به دليل مسافرت يا عوامل ديگري به هم مي خورد به خواب رفتني و بيدار شدن به سختي انجام مي شود . 

مصرف ملاتونين به صورت مكمل هم مي تواند سيكل طبيعي خواب و بيداري را تنظيم كند . شكل زير زباني ملاتونين ارجحيت دارد زيرا جذب آن به سمت خون كاملتر و مؤثرتر انجام مي گيرد.

ملاتونین خاصیت آرامبخشی و مسکنی دارد و چرخه ی بیولوژیکی بدن را تنظیم می کند. این هورمون برای افرادی که دچار اینسومیا یا بی‌خوابی هستند و نمی توانند به درستی بخوابند کمک کننده است. نتایج پژوهش های متعدد محققان آمریکایی نشان داده است که ملاتونین باعث خوابی راحت می شود.

رخی از افراد با تغییرات فصلی دچار مشکل می شوند و از افسردگی رنج می برند. این افراد باید بیشتر حواس شان به میزان ملاتونین بدن شان باشد. 

علاوه بر آن این هورمون برای خانم‌های یائسه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا از عوارض افت هورمون ها در امان باشند. در این دوره اکثر خانم‌های یائسه دچار بیخوابی و کسالت و بدخلقی می شود. 

علاوه بر خانم‌های یائسه، مشکل بی‌خوابی و بد خوابی و افسردگی فصلی مشکلی است که ممکن است گریبان همه ی ما را بگیرد. در اینصورت بهتر است به فکر افزایش میزان ملاتونین بدن باشیم.

کد بهداشتی 31604130084
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 80 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی