قرص جینگو بی.زد. دینه

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 16,000تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Dineh
  • کد انبار : 1000027631
16,000تومان

مشخصه های قرص جینگو بی.زد. دینه:

بهبود علامتی اختلال عملکرد مغزی

تقویت حافظه و حس جهت یابی

بهبود وضعیت بیمار مبتلا به آلزایمر

لنگش متناوب

سرگیجه (با منشا عروقی)

وزوز گوش ( با منشا عروقی)

روش مصرف قرص جینگو بی.زد. دینه:

افراد بزرگسال روزانه 1 تا 2 قرص باید مصرف نمایند.( و یا طبق تجویز پزشک )

توضیحات قرص جینگو بی.زد. دینه:

گیاه جینکوبیلوبا از معروف ترین گیاهان دارویی جهت بهبود عملکرد مغزی و حافظه است. این گیاه دارای اثرات ضد التهاب، بهبـود ادراک و افزایـش گردش خون مغـزی است.

جینکوبیلوبا از طرفی عملکرد حفاظتـی ایسـکمـیک و آنتی اکسـیدانی خود را از طریق فلاونویید ها و با به دام انداختن رادیـکال های آزاد و جلوگیـری ازپراکسـیداسیون چربی بروز می دهد زیرا پراکسیداسیون چربی در ایجاد آسیب بافتی و عروقی همچنین تخریب عصبـی دخیـل است که منجر به دمانس (کاهش شدید حافظه و مهارت های فکری)مـی شود.

از طـرف دیگـر، ایـن گیـاه با افـزایـش جریـان خـون مغـزی وآنتـاگونیـزه کـردن  Platelet و تغییر در متابولیسم نورون از پیشرفت دمانس جلوگیـری می کـند زیرا تخـریب نورون ها و نقـص انتقال عصبی، ناشی از کاهش میزان اکسیژن و گلوکز در سلولهای مغزی و افزایـش رادیـکال های آزاد و پراکسیداسیـون چربی می باشد.

اغلب مطالعـات بالینـی اثرات مثبت جینکوبیلوبا در درمان نقص ادراکی و شناختـی یا ناکارایی مغزی را نشان می دهند. کاهش جریان خون مغزی وابسـته به سـن علائمی شامل فراموشی، تمرکز کم، درک ضعیف، سرگیجه، خستگی، اختلال خواب، وزوز گوش، اضطراب، کاهش شنوایی و سردرگمی را نشان می دهند.

این قرص که از عصاره استاندارد برگ گیاه جینکوبیلوبا همراه با ویتامین B1 و زینک تهیه می شود برای بهبود عملکرد مغزی، حافظه و حس جهت یابی مورد استفاده قرار می گیرد. جینگو بی. زد. اثرات درمانی مختلفی دارد و باعث تقویت گردش خون مغزی می شود.

سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی