قرص جوشان کلسیم و ویتامین د3 سان لایف

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 19,000تومان
  • تولید کننده: آلمان
  • برند: SunLife
  • کد انبار : 1000023096
19,000تومان

مشخصه های قرص جوشان کلسیم و ویتامین د3 سان لایف :

تقویت و استحکام استخوان ها و دندان ها

جلوگیری از پوکی استخوان 

تامین کننده 125 درصد نیاز روزانه افرد به کلسیم 

جذب سریع و آسان

بدون قند 

با طعم پرتقال و گریپ فروت

روش مصرف قرص جوشان کلسیم و ویتامین د3 سان لایف:

روزانه  1 قرص جوشان را در 1 لیوان آب حل کرده و میل نمایید.

توضیحات قرص جوشان کلسیم و ویتامین د3 سان لایف:

قرص جوشان کلسیم +ویتامین D3 سان لایف با طعم پرتقال و گریپ فروت است. (Serving Size) که شامل 2 قرص جوشان میباشد حاوی 1000 میلی گرم کلسیم و 5 میکروگرم ویتامین D میباشد.

کلسیم یکی از مهم ترین مواد معدنی ضروری برای بدن است که نقش مهمی در ساخت و حفظ استحکام استخوانها و دندان ها دارد.در حدود 99 درصد کلسیم بدن در استخوان ها و دندان ها ذخیره میشود.کلسیم جهت عملکرد مناسب ماهیچه ها و اعصاب، انقباض و انبساط عروق و فرایند انعقاد خون ضروری است.

 کلسیم عامل اصلی در ایجاد استحکام استخوانهاست. عوارض کمبود کلسیم در کودکان منجر به بروز راشیتیسم، در میانسالان استئو مالاسی، و در بزرگسالان استئوپروزمیشود. 

به دنبال افزایش سن به دلیل کاهش فعالیت جسمانی از یک طرف و کاهش دریافت مواد مغذی به ویژه کلسیم از طرف دیگر، توده استخوانی به تدریج مواد معدنی‌ خود را از دست داده و به دنبال آن دانسیته استخوانی کاهش می یابد. 

کاهش دانسیته استخوانی و عدم دریافت کلسیم مکفی سبب بروز پوکی استخوان شده و میتواند زمینه ساز شکستگی های استخوانی به ویژه شکستگی لگن و سر استخوان فمور شود.

شیوع پوکی استخوان و شکستگی های پیامد آن در زنان به ویژه پس از دوران یائسگی بسیار دیده میشود.

ویتامین D: ویتامین D که مهم ترین منبع تولید آن نور خورشید است ،برای رسوب کلسیم در استخوان ها و دندان ها ضروری است علاوه برآن سبب افزایش جذب کلسیم از روده و کلیه ها میشود و در واقع بخش اعظمی از مکانیسمهای جبرانی در جذب کلسیم در حضـــور ویتامین D انجــــــام می گیرد. 

بدون ویتامین D رسوب کلسیم و فسفر در استخوان ها و پیامد آن استحکام استخوان ها صورت نمیگیرد. از آنجایی که منابع غذایی مورد استفاده ازنظر ویتامین D فقیر هستند، لذا بخش اعظمی از ویتامین D مورد نیاز بدن ما می تواند از طریق مصرف مکمل ها ی غذایی حاوی ویتامین D به دست بیاید.

سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 20 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی