فیتنس فایبر را بیشتر بشناسید

فیتنس فایبر

فیتنس فایبر محصول شرکت اپتیموم نوتریشن حاوی 6 گرم کربوهیدرات، 5 گرم فیبر از6 منبع مختلف فیبر (پلی وکسروز ، فیبرسول2 ، اینولین ، صمغ گوار ، پسیلیوم ، صمغ عربی) در هر وعده و تنها 10 کالری میباشد که به کنترل اشتها و بهبود عملکرد گوارش کمک شایانی میکند. این محصول طعم نداشته و برای مخلوط کردن با نوشیدنی ها با طعم های مختلف مناسب میباشد. فیتنس فیبر میتواند با پروتئین یا نوشیدنی های دیگر ترکیب شود و بهمراه وعده های غذایی مصرف شود.

طبق مطالات هر فرد بزرگسال به طور روزانه به حداقل 25 گرم فیبر نیاز دارد، و از آنجاکه بسیاری از بزرگسالان برای تامین فیبر توسط سبزیجات و میوه دچار مشکل هستند،این محصول برای تامین فیبر مورد نیاز روزانه کارا بوده و همزمان به کاهش اشتها در دوران رژیم غذایی کمک میکند.


مقاله مرتبط:مکمل های بدنسازی

دستورالعمل فیتنس فایبر 

طبق دستورالعمل تولید کننده ، با اضافه کردن یک قاشق چایخوری از این محصول به نوشیدنی یا پروتئین خود فیبر روزانه خود را تامین کنید. مهم نیست که سعی کنید آن را در آب ، آب یا نوشابه نوشابه مخلوط کنید ، باید سریع بنوشید تا رسوبات در آب جابجا شوند، در غیر این صورت مجدداً هم بزنید. هر چند استفاده از این محصول برای افرادی که نسبت به محصولات سویا، بادام و تخم مرغ حساسیت غذایی دارند، برای مادران باردار و یا افراد با بیماری های خاص توصیه نمیشود.شما در داروخانه آنلاین ایزی دارو می توانید انواع مکمل های ورزشی را دریافت کنید.