شامپو ضد شپش هگور

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 124,000تومان
  • تولید کننده: فرانسه
  • برند: Hegor
  • کد انبار : 1000010948
124,000تومان

مشخصه های شامپو ضد شپش هگور:

حاوی d-phenotrine (دفنوترین) 0/23% : ماده مؤثر از خانواده Pyrethroid 

جهت از بین بردن شپش

شپش سر و تخم های آن کاملاً از بین می روند.

روش مصرف شامپو ضد شپش هگور:

موها را خیس کنید سپس شامپو را به کف سر بمالید به طوری که به خوبی کف کند. 3 تا 5 دقیقه صبر کنید تا شامپو روی موها بماند، سپس سر را به طور کامل آبکشی نمائید. این عمل را یک بار دیگر تکرار نمایید سپس موها را با شانه دندانه دار ریز شانه کنید تا تخم های مرده ای که به مو چسبیده هستند جدا شوند.

یک روز بعد، درمان را طبق دستورالعمل بالا تکرار نمائید.

توضیحات شامپو ضد شپش هگور:

شپش، حشره ای بسیار کوچک است که زندگی انگلی خود را روی پوست سر و موی انسان انتخاب می کند.  منبع تغذیه آنها از خون سر می باشد. 

شپش ها درابتدا تخم های سفید رنگی هستند که لابه لای موی سر قرار میگیرند و به تدریج تبدیل به شپش بالغ می شوند. اغلب بیشترین مکانی که شپش ها حضور دارند پشت گوش ها و پشت گردن می باشد.

تخم شپش که به اسم نیت هم شناخته می شود، دانه های بیضی سفید رنگی به طول ۰٫۵ تا ۱ میلی متر می باشند و محکم به مو چسبیده اند و با شانه زدن مو جدا نمی گردند.

 تخم شپش ها به رنگ زرد یا سفید بوده اما وقتی بالغ می گردند، رنگ آنها قهوه ای است.

عمر شپش ها ۵ هفته می باشد، اما در طول چرخه زندگی خود، ماده ها تا ۱۲۰ تخم می گذارند. چرخه عمر هر شپش از تخم شپش تا مرگ ۳۸ تا ۴۵ روز است و این روند ادامه می یابد مگر بواسطه درمان اقدام به از بین بردن چرخه زندگی آن ها نمایید که این موضوع کلید درمان شپش می باشد.

جهت درمان شپش لازم است علاوه راهکارهای درمانی همانند استفاده از شامپوی درمانی، مراقبت های بهداشتی نیز جهت اطمینان صورت پذیرد، کلیه لوازم و وسایل مصرفی فرد از جمله لباس، رختخواب و … با آب داغ شسته و ترجیحا در نور آفتاب خشک شود، همچنین کلیه لوازم ضد عفونی گردند. 

در صورت ابتلای یکی از اعضای خانواده، سایر اعضای خانواده نیز باید بررسی شده و اقدامات درمانی برای کلیه اعضا، انجام پذیرد.

کد بهداشتی 1228184024
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی