شامپو بدن زیتون ایوروشه

  • موجودی: 1
  • قیمت بدون مالیات: 48,200تومان
  • تولید کننده: فرانسه
  • برند: Yves Rocher
  • کد انبار : 1000013762
48,200تومان

مشخصه های شامپو بدن زیتون ایوروشه:

دارای PH مناسب پوست

حاوی زیتون ، شی باتر و روغن های معدنی 

مرطوب کننده و نرم کننده پوست

حس تازگی روزانه

جلوگیری از خشکی پوست 

فاقد پارابن

توضیحات شامپو بدن زیتون ایوروشه:

یوروشه با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه  تولید محصولات گیاهی پیشرو  تمامی برندهای گیاهی  در دنیا می باشد و زیبایی ماندگار برگرفته از طبیعت را به شما هدیه مینماید. 

آقای ایوروشه برای اولین بار با بکار گیری خواص گیاهی گل ها و گیاهان گوناگون تولید محصولات ایوروشه را به طور محدود در منزل شخصی خویش در دهکده گاسیلی اغاز کرد. 

پوست دائما در حال از دست دادن آب به صورت بخار به محیط اطراف است که به این پدیده تبخیر آب از اپیدرم ( TEWL ) اطلاق می گردد . 

از دست دادن آب به صورت پیوسته و از طریق نفوذ رطوبت در لایه شاخی و یا از غذذ تعریق در دمای پایین تر از دمای آستانه تعریق انجام می گیرد . 

عناصر موجود در لایه شاخی پوست که تحت عنوان فاکتور های طبیعی مرطوب کننده یا به اختصار NMF شناخته می شوند ، علاوه بر تنظیم تعادل بین آب و چربی پوست ، سبب کاهش دفع آب پوست شده و موجب نگهداری رطوبت مورد نیاز پوست به مدت طولانی می شوند . 

خشکی پوست عمدتا در اثر بر هم خوردن تعادل آب و چربی پوست ایجاد می گردد . عوامل ژنتیکی ، قرار گرفتن در معرض تابش های نور خورشید به مدت طولانی و شرایط نامطلوب جوی مانند سرما ، باد گرما و خشکی هوا ، رژیم غذایی نامناسب ، استفاده از مواد شوینده غیر استاندرد و مصرف بعضی از داروها از مهم ترین عوامل ایجاد اختلال در تعادل آب و چربی و ازایش تبخیر آب از سطح پوست و به تبع آن تشدید خشکی پوست به شمار می روند . 

روغن حمام ایوروشه با تامین رطوبت پوست علاوه بر اینکه آلودگی و تعریق را از سطج پوست پاک میکند بلکه به پیشگیری و کاهش خشکی پوست نیز کمک میکند.

حجم 400 میلی
کد بهداشتی 1171576804328512
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی