سوپراکل 800 نیچرز انلی

  • موجودی: 6
  • قیمت بدون مالیات: 57,600تومان
  • تولید کننده: آمریکا
  • برند: Natures Only
  • کد انبار : 1000026113
57,600تومان

مشخصه های سوپراکل 800 نیچرز انلی:

کمک به پیشگیری و درمان کمبود ویتامین دی و کلسیم 

رشد و بهبود شکل گیری استخوان و دندان

تقویت سیستم ایمنی بدن

کمک به کاهش ریسک ابتلا به سرطان

روش مصرف سوپراکل 800 نیچرز انلی:

روزانه یا هر دوروز یک بار یک پودر سوپراکل را میتوان به طور مستقیم در دهان گذاشت. سوپراکل خاصیت جذب دهانی دارد و از این طریق برای کودکانی که به مصرف لبنیات حساس اند و یا از استفاده از لبنیات خودداری میکنند به راحتی قابل استفاده می باشد.

همزمان با استفاده از سوپراکل، هیچ مکمل کلسیم دیگری مورد نیاز نیست.

توضیحات سوپراکل 800 نیچرز انلی:

کلسیم، فراوان ترین مینرال موجود در بدن است. بدن ما تقریباً 1 کیلو گرم کلسیم دارد. البته در افراد مختلف با استخوان بندی متفاوت، مسلما این میزان فرق می کند. بیشتر کلسیم در استخوانها و دندانها نشسته است و تنها 1% آن در بقیه بدن وجود دارد که همین 1 درصد اعمال زیادی انجام می دهد، مثلاً انقباض همه ماهیچه های ما بسته به وجود کلسیم است.

سوپراکل به عنوان پودر قابل حل در دهان سهولت بسزایی در مصرف کلسیوم و ویتامین د به ارمغان می آورد.

امروزه در رژیم غذایی ما میزان کلسیم به حد کافی نیست. ویتامین دی را که کلسیفرول می‌نامند، یکی از ویتامین‌های لازم برای بدن و از ویتامین‌های محلول در چربی است، که به رشد و استحکام استخوانها از طریق کنترل تعادل کلسیم و فسفر کمک می‌کند. 

این ویتامین با ایجاد افزایش جذب فسفر و کلسیم از روده‌ها و کاهش دفع از کلیه به متابولیسم استخوان‌ها کمک می‌کند و همچنین از طریق ترجمه ژنهای هسته سلول به رشد سلول کمک می‌کند.

دریافت ویتامین دی و کلسیم باعث افزایش قدرت و هماهنگی عضلات در افراد کهنسال می‌شود. همچنین ویتامین دی باعث پیشگیری از بروز بیماری‌هایی مانند راشیتیسم در کودکان، استئومالاسی در بزرگسالان و پوکی استخوان در کهنسالی می‌شود. 

عوارض کمبود ویتامین D

از عوارض مصرف کم این ویتامین در دوران کودکی بیماری راشیتیسم است که به علت کمبود کلسیم و فسفر در زمان رشد استخوان‌ها، استخوان‌های فرد دارای املاح کمی خواهد بود و نخواهد توانست وزن فرد را تحمل کند و در نتیجه انحنا خواهد یافت. عوارض دیگر آن بزرگی جمجمه، زائده‌های دکمه مانند بر روی ستون فقرات و برجستگی سینه می‌باشد. همچنین مچ دست و پا پهن می‌شود که توسط رادیوگرافی قابل تشخیص است

بیماریهای شایع به دلیل کمبود کلسیم عبارتند از:

کاهش در رشد استخوان و دندان 

دردهای عضلانی 

کاهش تراکم استخوان 

لازم به ذکر است جذب کلسیم در نبود ویتامین د میسر نیست. محصول سوپراکل حاوی تامین کننده ترین میزان کلسیم و ویتامین د مورد نیاز بدن میباشد.

کد بهداشتی 2095835885682286
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 ساشه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی