روغن گل سرخ آوان

  • موجودی: 6
  • قیمت بدون مالیات: 14,900تومان
  • برند: آوان
  • کد انبار : 1000028093
14,900تومان

مشخصه های روغن گل سرخ آوان:

تقویت قلب ، ریه ، کبده و معده

تقویت قوای جنسی

تقویت لثه و دندان 

بهبود التهاب و ورم معده 

تسکین گوش درد 

تنظیم چرخه قاعدگی

توضیحات روغن گل سرخ آوان:

با توجه به خاصیت ضد استرس و اضطراب این روغن ، استفاده ار آن برای تقویت قوای جنسی آقایان بسیار مفید است خواص روغن گل سرخ سبب میشود که علاوه بر حفظ هورمون های جنسی باعث افزایش میل جنسی آقایان و بانوان میشود قبل از برقراری رابطه عاشقانه با همسر ، مقداری از روغن هایی مانند روغن چوب صندل ، روغن یاسمن و روغن گل سرخ را زیر گردن بزنید این کار حس و حال شما را بهبود میبخشد به علاوه استفاده از این روغن ها به صورت رقیق شده باروغن حامل برای ماساژ دادن بدن همسر خود استفاده کنید .

رای از بین بردن آکنه و جلوگیری از پیری چند قطره از روغن را به لوسیون یا مطوب کننده خود

اضافه کنید این روش را برای از بین بردن جای ترک و  همچنین بهبود گردش خون استفاده کنید .

برای کاهش استرس و تمدد اعصاب کافیست مستقیما این ماده را بو کنید اما مراقب باشید که غلظت  آن به حد کافی کم باشد زیرا در غیر این صورت موجب سر درد میشود .

برای درمان گرفتگی عضلات شکم و درمان تاخیر قاعدگی با یک قطره روغن گل سرخ که در یک قاشق روغن حامل مانند روغن نارگیل رقیق شده است ناحیه شکم را ماساژ دهید.

برای استفاده از این ماده به عنوان ملین میتوانید مقداری از روغن گل سرخ خوراکی را رقیق کرده و در آب ، آبمیوه و حتی غذا استفاده کنید.

برای استفاده از خواص ضد عفونی و ضد باکتریایی آن کافیست یک قطره از روغن گل سرخ را در نصف قاشق روغن حامل رقیق کرده و درضماد بر روی زخم از آن استفاده کنید .

حجم 30 میلی
کد بهداشتی س-94-0416
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی