روغن ماساژ کودک جانسون

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 20,900تومان
  • تولید کننده: آلمان
  • برند: Johnson
  • کد انبار : 1000027482
20,900تومان

مشخصه های روغن ماساژ کودک جانسون:

حاوی گلیسیرین

جلوگیری از خشکی پوست نوزاد و کودک

مرطوب کردن بدن کودک

حفظ رطوبت برای زمان طولانی

ضد حساسیت 

روش مصرف روغن ماساژ کودک جانسون :

مقدار کمی از محصول را کف دست ریخته و به هم بمالید، سپس به آرامی روی پوست کودک ماساژ دهید .

توضیحات روغن ماساژ کودک جانسون:

جانسون یک برند آمریکایی و آلمانی در حوزه محصولات بهداشتی کودک است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1893 بر این مبنا که چه چیزی برای کودکان بهتر است شروع کرد .

از بین برندهای تابعه این شرکت که با نام خانوادگی جانسون اند جانسون فعالیت می‌کنند، می‌توان به تولیدات باند استریل با برند Band-Aid، داروهای Tylenol، محصولات بهداشتی کودک با برند جانسون، محصولات زیبایی و مراقبت پوست با برند Neutrogena، شوینده‌های صورت با برند Clean & Clear و لنزهای تماسی با برند Acuvue اشاره کرد.

امروز این برند مشهور در زمینه تولید محصولات بهداشتی کودکان توانسته رضیت مادران را به خود جلب کرد. در تحقیقات سال 2013 این نتیجه حاصل شد که شستشو کودک با محصولات جانسون از نظر شیمیایی همانند شستشو با آب خالص است و هیچ گونه آسیبی به کودک نمی رساند.

پوست نازک و ظریف کودکان ، به مراتب سریع تر از بزرگسالان رطوبت خود را از دست میدهد . روغن کودک جانسون یک محافظت سبک و عالی را از پوست کودک می کند و مانع از بین رفتن رطوبت آن می شود.

انتخابی مناسب برای ماساژ کودک و جلوگیری از خشکی پوست حساس نوزادان . چرب کردن پوست شیرخوار با کرم‌های مناسب مانند وازلین باعث می‌شود زمینه بروز اگزما کاهش یابد و در نتیجه مشکلات پوستی هم به حداقل می‌رسد. 

البته چرب کردن پوست بخصوص پس از هر بار استحمام که خشکی پوست تشدید می‌شود، اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند. چون هنوز پوست کودکان نمی‌تواند به اندازه کافی عرق تولید کند در نتیجه پوست به اندازه کافی مرطوب نمی‌شود.اما اینکه چرا گفته می‌شود پوست کودکان لطیف و حساس است برای آنکه پوست کودک و به ویژه نوزادان بیش از یک فراد بالغ به نسبت وزن به بدن در معرض آسیب است.

حجم 500 میلی
کد بهداشتی 5707167419341215
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی