روغن دانه کدو آوان

  • موجودی: 7
  • قیمت بدون مالیات: 17,800تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: آوان
  • کد انبار : 1000028099
17,800تومان

مشخصه های روغن دانه کدو آوان:

رفع بیخوابی

کاهش ورم پروستات 

رفع سختی دفع ادرار 

از بین بردن التهاب مثانه و مجاری ادرار 

رفع سوزش ادرار

تسکین حرارت بدن 

روش مصرف روغن دانه کدو آوان :

برای این کار می توانید ۱ قاشق چای خوری یا ۱ قاشق غذا خوری حدود سه بار در روز از آن مصرف کنید.

توضیحات روغن دانه کدو آوان:

عملکرد غیرعادی مثانه و ناهنجاریهای ادراری در کیفیت زندگی انسان تأثیر گذاشته و می توانند مشکلات زیادی برای سلامت انسان بوجود آورند. کپسول های پروستافیت محصول یوروویتال آلمان ساخته شده از عصاره دانه کدو در تقویت عملکرد مثانه نقش داشته و لذا موجب بهبود سلامت مجاری ادراری می گردند. 

این کپسول ها غنی از اسیدهای چرب اشباع نشده، ویتامینE و استرول های گیاهی و سایر ریز مغذی هاست که منافع فراوانی برای غده پروستات و مثانه دارند.

در مکزیک این گیاه مقبولیت فراوانی داشته و حتی از غذاهای سنتی آنها به شمار می آید. امروزه این گیاه در کشورهای پیشرفته ای چون ایالات متحده، مکزیک، هند و چین وارد بازار تجارتی آنها شده و حتی در کشورهایی چون بلغارستان، ترکیه، روسیه و اوکراین مصرف این گیاه و دانه های آن بعنوان یک درمان گیاهی در مواردی که بزرگ شدگی غده پروستات دیده می شود، مقبولیت عام یافته است

دانه های کدو می توانند در کاهش میزان بروز سنگ های مثانه در مناطقی که این اختلال به فراوانی دیده می شود، کمک نمایند. بر اساس مطالعه ای که در تایلند صورت گرفته مشخص شده است که دانه های کدو موجب کاهش تشکیل سنگ های مثانه به خاطر تراکم کریستال های اگزالات در پسران بین ۲ تا ۷ ساله می گردد و این در حالی است که میزان پیروفسفات،گلیکوزآمینو گلیکان و پتاسیم را افزایش می دهد. 

این سه ترکیب از ترکیبات سودمند برای بدن به شمار می روند. محتوای اسید چربی این دانه ها در غلظت ۵۰%، بیش ادراری را کاهش داده و نه تنها در موارد بزرگ شدگی غده پروستات بلکه در سندرم مثانه تحریک پذیر نیز مفید می باشد.

دانه کدو در طب سنتی آلمان در درمان مثانه تحریک پذیر و نیز شب ادراری تجویز می گردید.

حجم 30 میلی
کد بهداشتی س-94-0423
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی