دندان گیر ژله ای مایع دار بی بی لوکس

  • موجودی: 4
  • قیمت بدون مالیات: 45,500تومان
  • تولید کننده: ترکیه
  • برند: Baby Lux
  • کد انبار : 1000025199
45,500تومان

مشخصه های دندان گیر ژله ای مایع دار بی بی لوکس:

فاقد مواد مضر

مناسب تمامی نوزدان

دارای طرح های فانتزی

توضیحات دندان گیر ژله ای مایع دار بی بی لوکس:

همه نوزادان از 4 ماهگی به بعد شروع به درآوردن دندان می‌کنند. شیرینی دیدن دو دندان کوچک روی لثه های نوزادتان اگرچه دلچسب است؛ اما همراه با بی قراری و گریه های مکرر خواهد بود. 

درد، تورم لثه ها و بی قراری از جمله مشکلاتی است که همه نوزدان با آن مواجه می شوند و وظیفه والدین کمک به نوزاد در این شرایط است. شما می توانید از راه حل های متفاوتی برای کمک به نوزاد خود استفاده نمایید که یکی از آن ها استفاده از دندان گیر است. 

دندان گیرها اشیائی پلاستیکی هستند که در این مورد به فرزند شما کمک خواهند کرد.

دو دندان نیش پایینی

دندان‌های نیش پایینی اولین دندان‌هایی هستند که رشد می‌کنند. این پیش‌گامان دندان‌های شیری حدود 4 تا 7 ماهگی دیده می‌شوند.

دو دندان نیش بالایی

دو دندان نیش بالایی در 8 تا 12 ماهگی کودک پدیدار می‌شوند. رشد این دندان‌ها در کنار دندان‌های نیش پایینی به ‌شیرینی و بامزگی کودکان می‌افزاید.

دندان‌های کناری بالا

حدود 9 تا 13 ماهگی کودک، دندان‌های کناری در چپ و راست دندان‌هایی نیش بالایی رشد می‌کنند. در این حالت کودک چهار دندان در ردیف بالا دارد.

دندان‌های کناری پایین

دندان‌های کناری پایین حدود 10 تا 16 ماهگی در چپ و راست دندان‌های نیش پایینی خود را نشان می‌دهند. در این حالت، لبخند کودکان مانند یک فلاش عکاسی برق می‌زند.

دندان‌های آسیاب بالایی

در کودکان اولین دندان‌های آسیاب که معمولا دندان‌هایی پهن‌تر هستند، بین 13 تا 19 ماهگی رشد می‌کنند. این دندان‌ها تا زمانی که همتایانشان در فک پایین رشد کنند، کار زیادی انجام نمی‌دهند.

اولین دندان‌های آسیاب پایینی

همکاران دندان‌های آسیاب در فک پایینی، در 14 تا 18 ماهگی کودکان رشد می‌کنند. در این حالت، کودک به‌راحتی می‌تواند مواد غذایی را خرد کند.

دندان‌های نیش کناری فک بالا

فاصله‌ی بین دندان‌های کناری فک بالا و دندان‌های آسیاب در 16 تا 22 ماهگی توسط دندان‌های نیش کناری پر می‌شوند.

دندان‌های نیش کناری فک پایین

لبخند کودکان در 17 تا 23 ماهگی با دندان‌های نیش کناری در فک پایین کاملا درخشان می‌شود. رشد این دندان‌ها، ردیف جلویی دندان‌ها را کامل می‌کند.

دندان‌های آسیاب ثانویه در فک پایین

در 23 تا 31 ماهگی کودکان، فک پایینی شاهد رشد دندان‌های آسیاب ثانویه است. معمولا کودکان در این مرحله از رشد دندان‌ها، از درد رشد دندان شکایت می‌کنند.

دندان‌های آسیاب ثانویه در فک بالا

حدود 25 تا 33 ماهگی دندان‌های آسیاب ثانویه در فک بالا نمایان می‌شوند. با رشد این دندان‌ها معمولا کودکان در سن 3 سالگی صاحب 20 دندان درخشان می‌شوند.

کد بهداشتی 08680419960779
سن مصرف از 4 ماهگی
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی