دندان گیر سیلیکونی بی بی لوکس

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 33,400تومان
  • تولید کننده: ترکیه
  • برند: Baby Lux
  • کد انبار : 1000027002
33,400تومان

مشخصه های دندان گیر سیلیکونی بی بی لوکس:

فاقد مواد مضر

مناسب تمامی نوزدان

دارای طرح های فانتزی

توضیحات دندان گیر سیلیکونی بی بی لوکس:

همه نوزادان از 4 ماهگی به بعد شروع به درآوردن دندان می‌کنند. شیرینی دیدن دو دندان کوچک روی لثه های نوزادتان اگرچه دلچسب است؛ اما همراه با بی قراری و گریه های مکرر خواهد بود. 

درد، تورم لثه ها و بی قراری از جمله مشکلاتی است که همه نوزدان با آن مواجه می شوند و وظیفه والدین کمک به نوزاد در این شرایط است. شما می توانید از راه حل های متفاوتی برای کمک به نوزاد خود استفاده نمایید که یکی از آن ها استفاده از دندان گیر است. 

دندان های کودکان که دندان های شیری نامیده می شوند ، طی روند خاصی رشد می کنند . ممکن است در طی جوانه زدن و رشد هر دندان دچار خارش لثه شود و این امر سبب اذیت شدن کودک و نگرانی شما شود.برای رفع و تسکین خارش لثه کودک خود بهتر است از دندان گیر ها استفاده کنید .

دندان گیر سیلیکونی، دارای جنسی نرم بوده و قابل استفاده از حدود سن 2 ماهگی کودک می باشد. به جهت تسکین بهتر درد لثه ها می توان قبل از استفاده از دندان گیر آن را در داخل یخچال قرار داد . این نوع دندان گیر ، قابل استفاده برای رفع حس غریزی جویدن کودک می باشد .

دو دندان نیش پایینی

دندان‌های نیش پایینی اولین دندان‌هایی هستند که رشد می‌کنند. این پیش‌گامان دندان‌های شیری حدود 4 تا 7 ماهگی دیده می‌شوند.

دو دندان نیش بالایی

دو دندان نیش بالایی در 8 تا 12 ماهگی کودک پدیدار می‌شوند. رشد این دندان‌ها در کنار دندان‌های نیش پایینی به ‌شیرینی و بامزگی کودکان می‌افزاید.

دندان‌های کناری بالا

حدود 9 تا 13 ماهگی کودک، دندان‌های کناری در چپ و راست دندان‌هایی نیش بالایی رشد می‌کنند. در این حالت کودک چهار دندان در ردیف بالا دارد.

دندان‌های کناری پایین

دندان‌های کناری پایین حدود 10 تا 16 ماهگی در چپ و راست دندان‌های نیش پایینی خود را نشان می‌دهند. در این حالت، لبخند کودکان مانند یک فلاش عکاسی برق می‌زند.

دندان‌های آسیاب بالایی

در کودکان اولین دندان‌های آسیاب که معمولا دندان‌هایی پهن‌تر هستند، بین 13 تا 19 ماهگی رشد می‌کنند. این دندان‌ها تا زمانی که همتایانشان در فک پایین رشد کنند، کار زیادی انجام نمی‌دهند.

اولین دندان‌های آسیاب پایینی

همکاران دندان‌های آسیاب در فک پایینی، در 14 تا 18 ماهگی کودکان رشد می‌کنند. در این حالت، کودک به‌راحتی می‌تواند مواد غذایی را خرد کند.

دندان‌های نیش کناری فک بالا

فاصله‌ی بین دندان‌های کناری فک بالا و دندان‌های آسیاب در 16 تا 22 ماهگی توسط دندان‌های نیش کناری پر می‌شوند.

دندان‌های نیش کناری فک پایین

لبخند کودکان در 17 تا 23 ماهگی با دندان‌های نیش کناری در فک پایین کاملا درخشان می‌شود. رشد این دندان‌ها، ردیف جلویی دندان‌ها را کامل می‌کند.

دندان‌های آسیاب ثانویه در فک پایین

در 23 تا 31 ماهگی کودکان، فک پایینی شاهد رشد دندان‌های آسیاب ثانویه است. معمولا کودکان در این مرحله از رشد دندان‌ها، از درد رشد دندان شکایت می‌کنند.

دندان‌های آسیاب ثانویه در فک بالا

حدود 25 تا 33 ماهگی دندان‌های آسیاب ثانویه در فک بالا نمایان می‌شوند. با رشد این دندان‌ها معمولا کودکان در سن 3 سالگی صاحب 20 دندان درخشان می‌شوند.

کد بهداشتی 08680419960779
سن مصرف 4 ماهگی
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی