داروخانه آنلاین شبانه روزی ایزی دارو

داروخانه آنلاین شبانه روزی چیست و چگونه فعالیت می کند؟ این نوع فروشگاه در پی نیاز جامعه پس از افزایش زمان حضور افراد در فضای مجازی شکل گرفت. افزایش جمعیت، مشکلات رفت و آمد در شهرهای شلوغ و پر جمعیت، کمبود وقت و .. نیاز به انتخاب راه ها و روش های خاص و جدید در زندگی را بیشتر می کند. از آن جایی که امروزه که تمامی مردم به اینترنت و دستگاه های هوشمند دسترسی دارند، استفاده از روش ها و امکانات زندگی مدرن راحت تر از گذشته فراهم خواهد بود.

بنابراین فروشگاه های اینترنتی به شکل امروزی با ظهور چند فروشگاه شروع به فعالیت نمودند. اما از آن جایی که به شکل تخصصی در زمینه یک محصول خاص کار نمی کردند، موفقیت این فروشگاه ها سایر متخصصان حوزه  های دیگر را بر آن داشت که در حوزه ی تخصص خود و به شکل حرفه ای وارد عمل شوند. تا بتوانند پاسخگوی نیاز تخصصی افراد در یک حوزه خاص باشند. بنابراین داروخانه اینترنتی یا آنلاین نیز به نوعی می تواند یک فروشگاه اینترنتی باشد. از آن جایی که تبلیغ یک دارو یا مکمل خاص درست و مجاز نیست، داروخانه های اینترنتی فقط اطلاعات محصولات را ارائه کرده و آن ها را با هم مقایسه می کنند.


داروخانه آنلاین ایزی دارو


در نهایت بر اساس نیاز بر عهده ی مشتری یا بیمار خواهد بود. این نوع از داروخانه زمانی می تواند به صورت مجاز و قانونی فعالیت کنند که داروخانه به شکل فیزیکی نیز وجود داشته و مشغول به فعالیت باشد. این نوع از داروخانه ها یک سایت ایجاد کرده و به شکل مجازی و اینترنتی نیز به مشتریان خدمات ارائه می دهند. این امر به این دلیل صورت می پذیرد تا کالایی کاملا مورد تایید وزارت بهداشت و دارای اصالت کالا به همراه تاریخ دقیق تولید و انقضا در اختیار افراد جامعه قرار گیرد.

 

داروخانه آنلاین یا اینترنتی چه نوع فضایی است؟

این نوع فروشگاه آنلاین می تواند در تهیه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های غیر دارویی، مکمل های غذایی و .. به افراد کمک کند. یک داروخانه با امکانات جامع که تمامی محصولات و اطلاعات مورد نظر در ارتباط با آن ها را در تمامی طول شبانه روز در اختیار افراد قرار می دهد. از آن جایی که شما برای تهیه محصولات فوق در طی روز ممکن است نیاز داشته باشید تا به چند نقطه از شهر مراجعه کنید تا برند مورد نظر خود را پیدا کرده و تهیه نمایید. داروخانه های آنلاین امکان جستجو، مقایسه قیمت ها و محصولات و خرید بدون نیاز به طی مسافرت های درون شهری را برای شما فراهم می کند. به این شکل در هزینه و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد. زمانی که نسخه ی مشخص از پزشک خود دارید می توانید تصویر آن را در صفحه ی نسخه ی آنلاین آپلود کنید در این زمان نسخ ی شما توسط پزشک داروساز بررسی می شود. در صورت وجود داروها در داروخان نسخه آماد شده و شما می توانید برای دریافت آن ها اقدام کنید.

خیلی از اوقات پیش می آید که ممکن است برای تهیه یک نسخه مجبور باشید بسیاری از داروخانه های نقاط مختلف شهر را جستجو کنید. ممکن است نسخه ی شما به طور کامل موجود نباشد. این کار زمان و هزینه ی بسیاری را در یک کلان شهر مانند تهران طلب خواهد نمود. شاید برای یک جراحی به داروی خاصی نیاز داشته باشید و زمان زیادی هم نداشته باشید. برای این که از این مشکلات جلوگیری کنید، می توانید از قسمت تهیه نسخه ی آنلاین برای بررسی موجودی داروی خود در داروخانه های اینترنتی استفاده کنید.


داروخانه آنلاین شبانه روزی

برای این که رضایت مشتریان فراهم شود یک داروخانه اینترنتی شبانه روزی باید موارد متنوعی را در نظر داشته باشد. در این ارتباط می توان به موارد زیر اشاره نمود:

·         امکان مقایسه بین انواع و برندهای مختلف محصولات

·         همیشه محصولات به تعداد مناسب و با قیمت مناسب موجود باشد

·         ارائه مشاوره های مناسب و آنلاین در مورد خرید و ..

·         کیفیت بالای مراقبت از محصولات

·         خدمات مشتریان (خدمات پیش و پس از فروش)

·         کیفیت بالای محصولات

·         بررسی شرایط مشتری

 

وظایف یک داروخانه آنلاین چیست؟

·       فروش محصولات بدون نیاز به نسخه پزشک

·        تحویل تصویر نسخه پزشک به صورت آنلاین و بررسی آن. بعد از آماده شدن نسخه فرد می تواند با در دست داشتن اصل نسخه در محل داروخانه به صورت حضوری هزینه را پرداخت و دارو خود را دریافت کند.

·         فروش مکمل های دارویی

·         فروش تجهیزات پزشکی

·         ارائه و فروش انواع مختلف محصولات مادر و کودک

·         فروش محصولات بهداشتی و آرایشی

·         ارائه محصولات مراقبت و نگهداری پوست و مو

·         ارائه محصولات طب سنتی

 

مزایای یک داروخانه اینترنتی

·         امکان دسترسی 24 ساعته و آنلاین

·         خرید بسیار راحت برای افرادی که در نواحی غیر شهری و بعضا دور افتاده زندگی می کنند و به این نوع از محصولات دسترسی ندارند.

·         صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد

·         استفاده از تخفیف هایی که به صورت همیشگی یا دوره ای در این نوع از فروشگاه ها ارائه می شود.

·         مقایسه بین قیمت ها انتخاب مناسب ترین قیمت نسبت به داروخانه های محلی

·         امکان مطالعه توضیحات، کاتالوگ محصولات، نظر سایر افراد که از سایت خریداری نموده اند و مقایسه میزان رضایت آن ها

·         استفاده از اطلاعات پزشکی و مشاوره متخصصان

·         امکان دسترسی به محصولات کمیاب

·         دسترسی به اطلاعات کامل در مورد محصولات، مواد تشکیل دهنده و ترکیبات محصولات، موارد استفاده و موارد منع مصرف، فواید و مضرات آن ها

·         قابل اعتماد بودن اطلاعات محصولات و داروها و امکان دسترسی به این آطلاعات مانند ترکیبات، روش مصرف و .. در هر زمان

·         امکان مقایسه بین محصولات و برندها بر اساس اطلاعات فوق و در نهایت انتخاب مناسب ترین آن ها

·         امکان مشاوره در زمان مصرف داروها و محصولات مختلف

·         امکان خرید محصولات و مکمل های غیر دارویی استاندارد نظیر مکمل های بدنسازی، لاغری، چاقی، گیاهی و .. در بازار ممکن است این نوع از محصولات به شکل غیر مجاز و تقلبی و غیر استاندارد وجود داشته باشد اما این داروخانه ها با توجه مجوزهای دریافتی محصولات مورد اعتماد را عرضه می کنند.

·         اطمینان از اصل بودن داروها و محصولات آرایشی و بهداشتی و دارا بودن تاییدیه های وزارت بهداشت و تاریخ تولید و انقضا بر روی کالا

 

بزرگترین مزیت داروخانه اینترنتی ارسال رایگان

دیگر نیاز نیست تا کارهای روزانه خود را رها کنید. از خانه یا محل کار خود خارج شوید و خود را به داروخانه برسانید. در صف های طولانی معتل شوید. می توانید از مشاوره رایگان متخصصان بهره ببرید. درنهایت نیز با استفاده از پیک رایگان محصولی را که سفارش داده اید، در محل کار یا منزل دریافت کنید.

داروخانه آنلاین زنجان 

چگونه به داروخانه های اینترنتی اعتماد کنیم

داروها و محصولات آرایشی و بهداشتی از هر نوع و برندی باید قابل اعتماد و مورد تایید باشند. بنابراین قبل از انتخاب آن ها ما باید به محل ارائه دهنده ی این محصولات اعتماد داشته باشیم. داروخانه های اینترنتی نیز مجوزهای الکترنیکی و مجوزهای بهداشتی خود را از مراکز ذی صلاح درایفت می کنند. سپس می تواند مجاز به فعالیت باشند. بنابراین قبل از انتخاب محصول یا خرید از این نوع از داروخانه ها مجوز های آن ها را که به شکل آنلاین در سایت قرار داده شده، بررسی کنید. به عنوان داروخانه اینترنتی زنجان فعالیت خود را در سراسر ایران گسترده نموده ایم، تا علاوه بر همشهریان عزیز، پاسخگوی نیاز همه ی اقشار و افراد در سراسر کشور باشیم.


فروشگاه اینترنتی داروخانه ایزی دارو چگونه عمل می کند

در فروشگاه اینترنتی دارو انواع محصولات مختلف بهداشتی و دارویی ارائه می شود که لیست آن ها در ادامه ارائه شده است. برای این که آشنایی هر چه بیشتری در مورد نحوه خدمات ارائه شده در این زمینه داشته باشید، می توانید مطالبی را که در مورد هر یک از آن ها بیان شده را مطالعه نمایید. در مورد هر یک از این نوع محصولات مقالات فراوانی در سایت موجود می باشد. این مقالات در ارتباط با نوع مصرف، مزایا و معایب، هر یک از محصولات خرید اینترنتی دارو و تجهیزات پزشکی مطالبی را عنوان می کند.

 خرید محصولات معتبر و اصل محصولات آرایشی و بهداشتی و .. :

  • داروهای گیاهی
  • مکمل غذایی
  • مکمل دارویی
  • تجهیزات پزشکی
  • مولتی ویتامین
  • مکمل های تناسب اندام
  • عطر
  • خوشبو کننده
  • مکمل های بدنسازی


نحوه سفارش و خرید اینترنتی انواع دارو و تجهیزات پزشکی

افراد و مشتریانی که اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی داروخانه می کنند، چه اقداماتی را باید انجام دهند؟ مشتریان می توانند ابتدا با استفاده از امکان جستجوی پیشرفته بر اساس نام دارو و کالا، موارد مصرف و کاربرد، موارد شاخص در ارتباط با کالاها و محصولات به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

از مشاوره رایگان افراد متخصص یا مقالات به روز و تخصصی در مورد داروها و سایر محصولات و نیز کاتالوگ محصولات و مقایسه ی آن ها، استفاده کنند. در این مرحله می توانند بین محصولات مقایسه لازم را انجام داده و بر اساس نیاز یک مورد را انتخاب نمایند. در مرحله ی بعدی برای رفاه و راحتی افراد چند روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی داروخانه لحاظ شده که می توان از هر یک استفاده نمود.این روش ها شامل پرداخت در محل، روش کارت به کارت، روش پرداخت اینترنتی است.

داروخانه آنلاین در تهران و سایر شهرهای شلوغ و پرجمعیت ایران به دلیل مشکلات در رفت آمد یکی از نیازهای ضرروری زندگی امروزی است. بنابراین استفاده از این روش می تواند از همه لحاظ برای افراد مفید واقع شود. از این رو داروخانه آنلاین زنجان که با نام جالینوس در این شهر مشغول به فعالیت می باشد با نام ایزی دارو نیز به شکل اینترنتی کار خود را آغاز نمود.

 4 نکته برای کمک به شما در انتخاب داروخانه آنلاین مناسب

داروخانه آنلاین یا اینترنتی  یکی از خدمات خوب می باشد که با اینترنتی شدن سیستم ها پا به میدان گذاشته است.اگر شما واژه داروخانه آنلاین را در گوگل سرچ کنید ده داروخانه اینترنتی را در صفحه اول می بیند اما شاید از خود بپرسید بهترین داروخانه آنلاین کدام می باشد ما در این مقاله به شما در انتخاب بهترین داروخانه اینترنتی کمک می کنیم
به زبان ساده ، یک داروخانه آنلاین دقیقاً مشابه داروخانه است اما مبتنی بر اینترنت است. از آنجا که این داروخانه های مجازی  ممکن ایت فقط در یک شهر فعالیت کنند یا در سطح کشور فعالیت کنند.داروخانه های آنلاین همچنین از یک مکان مرکزی می توانند تعداد زیادی از مشتری ها را در سرتاسر جهان خدمات دهند.
2-همه داروخانه های آنلاین یکسان نیستند
بعضی از داروخانه ها برای اینکه مردم بتوانند خرید بهتری داشته باشند قیمت های آنلاین خود را با هرنه کمتری نسبت به خرید حضوری می دهند.بعضی از داروخانه ها برای شما این امکان را دارند که اگر نسخه یا خریدتان را تا مدت 24 ساعت نخواستید مرجوع و پول خود را پس بگیرید.
3-مجوز های لازم را داشته باشد
مهمهترین نکته درباره داروخانه آنلاین این است چون دارو ربط مستقیم به سلامتی شما دارد حتما باید 
داروخانه ای را انتخاب کنید که مجوز های لازم و پشتیبانی مورد نیاز را داشته باشد.
4-داروخانه های قانونی را انتخاب کنید
داروخانه هایی را انتخاب کنید که قانونی کار میکنند .این یکی از مهمترین ویژگی یک داروخانه معتبر می باشد.داروخانه هایی که داروهای قانونی با قیمت معتبر برای شما در نظر بگیرند
موردی که یک داروخانه قانونی انجام نمی دهد:
خرید مواد کنترل شده بدون نسخه پزشک مجاز ، به عنوان مثال داروهای مسکن ، مواد آرام بخش ، قرص های خواب ، محرک ها و استروئیدها

نحوه ی عملکرد داروخانه آنلاین ایزی دارو

داروخانه ی آنلاین در ایران در حقیقت فروشگاه اینترنتی برای فروش کالاها و اقلام غیر دارویی و غیر تخصصی داروخانه است. اقلامی نظیر محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های دارویی و ورزشی، داروهای گیاهی و تجهیزات پزشکی. تاسیس این نوع داروخانه مستلزم دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو است. حال آنکه شرط اول راه اندازی آنلاین یک داروخانه ، وجود داروخانه فیزیکی و مستقر عنوان شده است. در حال حاضر تلاش های متعددی از سوی داروخانه ها چه در تهران و چه در شهرهای دیگر در جهت راه اندازی داروخانه ی آنلاین انجام شده است. در حالی که فروش برخی از این داروخانه‌ها از محدوده منطقه خود فراتر نمی‌رود، برخی از داروخانه‌های آنلاین موفق به جذب مشتری از سراسر ایران شده‌اند.

موسس ایزی دارو

ایزی دارو ایزی دارو به عنوان سرویس آنلاین داروخانه جالینوس به مدیریت آقای دکتر سعید مبینی دارای پروانه تاسیس به شماره 35408/1/3831/137 با تاریخ صدور 20/10/1383 از سازمان بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران فعالیت می‌کند. ایزی‌دارو را می‌توان یکی از موفق ترین نمونه‌های داروخانه های آنلاین در خارج از تهران دانست.

پوشش و زمان سرویس دهی

سفارشات ایزی دارو از طریق پست به تمام نقاط ایران قابل ارسال است. حال آنکه سرویس ایزی دارو در شهر زنجان توسط پیک به صورت رایگان انجام میگیرد. برخلاف بسیاری از داروخانه‌های آنلاین که هزینه ثابتی را برای پست پیشتاز یا سفارشی به مشتری اعلام می‌کنند، ایزی دارو براساس جداول اداره پست به محاسبه دقیق هزینه پستی می‌پردازد و آن را به مخاطب اعلام می‌کند. در شهر زنجان سفارشات معمولا در همان روز سفارش به دست مشتری می‌رسند. در صورتی که سفارشی بعد از ساعات اداری ثبت شود صبح روز بعد ارسال خواهد شد. اخیرا ایزی دارو اعلام کرده است که در سال 98 قصد دارد مراکز توزیع مستقیم در چند شهر از جمله تهران، کرج و قزوین راه اندازی کند.

خدمات و امکانات جانبی

ایزی دارو دارای امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترها و همچنین جستجو محصولات بر حسب تولید کننده هاست. همچنین امکان مقایسه بین انواع محصولات و برندهای مختلف در ایزی دارو وجود دارد. مشاوره پزشکی با دکتر داروساز نیز از جمله امکانات این داروخانه اینترنتی است. ایزی دارو دارای یک پایگاه داده متشکل از مقالات پزشکی است که آن را به مرجع قابل اتکا در مورد سوالات روزمره پزشکی تبدیل می‌کند.

قوانین و مقرارت فروش

ایزی دارو ضوابطی دارد که طی آن در صورت آسیب دیدگی محصول هنگام حمل و یا مغایرت محصول سفارشی با محصول دریافتی متعهد می‌گردد در قبال مرجوعی کالا وجه پرداختی و هزینه‌های پستی را مسترد نماید .

وِیژگی منحصر به فرد

ایزی دارو تنها داروخانه ی  آنلاین دارای اپلیکیشن اندروید و IOS است که آن را به یک ویژگی منحصر بفرد برای آن تبدل می‌کند. اپ ایزی دارو علاوه بر دارا بود تمامی امکانات سایت، امکان اطلاع از جشنواره‌ها و فروشهای ویژه را نیز فراهم می‌کند. از دیگر ویژگی‌های بارز ایزی دارو، کالاهای همیشه تخفیف است.