خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک

  • موجودی: 9
  • قیمت بدون مالیات: 28,600تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Misswake
  • کد انبار : 1000019302
28,600تومان

مشخصه های خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک:

سفید کننده روزانه

از بین برنده لکه‌های زرد

حفظ سفیدی دندان‌ها

مراقبت روزانه از مینای دندان‌ها

دارای خاصبت جرم‌گیری

مخصوص استفاده روزانه بزرگسالان

ترمیم کننده قسمت‌های حساس و آسیب دیده

ضد پلاک دندان

ضد حساسیت

روش مصرف خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک:

به مقدار کافی خمیردندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

توضیحات خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک:

لبخند افراد یکی از تاثیرگذارترین حالات چهره هر فرد بر دیگران است و دندان ها نقش مهمی را در این امر دارند. شکل و بیشتر از آن رنگ دندان تاثیر زیادی بر زیبایی لبخند یا عدم آن دارد. عوامل مختلفی از جمله انواع غذاها، نوشیدنی ها و سیگار بر روی تغییر رنگ دندان اثرگذارند. یکی از مناسب ترین راه ها برای پیشگیری و یا بهبود این امر، استفاده از خمیر دندان با خاصیت سفید کنندگی است. 

برند میس ویک برای افراد علاقه مند به داشتن دندان های سفید و لبخند زیبا خمیر دندان سفید کننده روزانه را عرضه کرده است. این خمیر دندان با دارا بودن آنزیم طبیعی آلانتونین، دندان ها را بدون آسیب رسانی، سفید می کند. 

این خمیر دندان ضمن شستشو دندان و سفید کردن آن، دارای خاصیت ضد حساسیت است. برای این امر با ایجاد یک لایه محافظ بر خلل و فرج دندان ها ضمن جلوگیری از حساس شدن دندان ها در برابر سرما، گرما، شیرینی و ترشی از پوسیدگی آن ها نیز جلوگیری خواهد کرد. 

کار اصلی این خمیر دندان از بین بردن لکه های زرد بوجود آمده بر روی دندان، بدون آسیب رساندن به ساختار آن ها بوده و هیچ عارضه ای را در بر نخواهد داشت.

از این رو افرادی که به ابن موضوع اهمیت زیادی می دهند، به راحتی و بدون نگرانی، همچنین با صرف کم ترین هزینه برای خرید این محصول می توانند خواسته ی خود را برآورده سازند. لایه نازک ایجاد شده بر روی دندان توسط این خمیر، باعث محافظت از دندان و جلوگیری از رنگ پذیری مجدد دندان می شود. 

این خمیر دندان با دارا بودن آنزیم طبیعی آلانتونین، دندان‌ها را بدون آسیب رسانی، سفید می‌کند. این خمیر دندان ضمن شستشو دندان و سفید کردن آن، دارای خاصیت ضد حساسیت است.

برای این امر با ایجاد یک لایه محافظ بر خلل و فرج دندان‌ها ضمن جلوگیری از حساس شدن دندان‌ها در برابر سرما، گرما، شیرینی و ترشی از پوسیدگی آن‌ها نیز جلوگیری خواهد کرد. 

کار اصلی این خمیر دندان از بین بردن لکه‌های زرد بوجود آمده بر روی دندان، بدون آسیب رساندن به ساختار آن‌ها بوده و هیچ عارضه‌ای را در بر نخواهد داشت. لایه نازک ایجاد شده بر روی دندان توسط این خمیر، باعث محافظت از دندان و جلوگیری از رنگ پذیری مجدد دندان می‌شود.

حجم 100 میلی
کد بهداشتی 32/ظ/1156
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی