خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک

  • موجودی: 11
  • قیمت بدون مالیات: 28,600تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Misswake
  • کد انبار : 1000019303
28,600تومان

مشخصه های خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک:

کاهش سریع درد دندان و جلوگیری از خونریزی و اتهاب لثه

سفید کننده دندان

ضد پوسیدگی و ضد باکتری

محافظ مینای دندان

ضد حساسیت

ترمیم کننده قسمت‌های حساس و آسیب دیده

جلوگیری از ایجاد حساسیت

باعث آرامش و تمدد اعصاب داندان‌ها

ضد پلاک

محافظت در برابر نوشیدنی‌های سرد و گرم

مناسب برای دندان‌های حساس

مناسب استفاده در شب و روز

روش مصرف خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک:

به مقدار کافی خمیردندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

توضیحات خمیر دندان زیرو سنسیتیو میسویک:

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام مصرف نوشیدنی های سرد یا گرم و یا خوردن مواد شیرین یا ترش، اصطلاحا دندانتان تیر کشیده باشد. این حس بسیار بد و ناراحت کننده است که همه افراد از آن بیزارند.

عدم مراقبت درست و رعایت نکردن مواردی باعث پوسیدگی و حساس شدن دندان می شود. برای جلوگیری از این عارضه و یا از بین بردن آن، خمیر دندان زیرو سنسیتیو (Zero Sensitive) از برند میس ویک یک کمک رسان خوب است. 

این محصول با استفاده از تکنولوژی Bio Repair (ترمیم به روش طبیعی) دندان های حساس و آسیب دیده را ترمیم می کند. این محصول با دارا بودن آنزیم ضد حساسیت، بسیار مناسب دندان هایی است که با کمبود کلسیم و فسفر مواجه شده که نتیجه آن حساسیت زیاد دندان است. اگر دچار التهاب و خونریزی لثه هستید این خمیر دندان بسیار مناسب حال شما است. 

این محصول با ایجاد یک لایه نازک بر روی دندان، سطح ناصاف و آسیب دیده آن را پر کرده و از پوسیدگی و حساسیت آن جلوگیری می کند. خمیر دندان زیرو سنسیتیو بسیار مناسب افرادی است که هنگام میل کردن نوشیدنی های سرد و گرم یا حتی شیرینی ها حس تیر کشیدگی در دندان شان دارند. 

خمیر دندان زیرو سنسیتیو از برند میس ویک مناسب استفاده روزانه و در شب و روز است.این محصول با ایجاد یک لایه نازک بر روی دندان، سطح ناصاف و آسیب دیده آن را پر کرده و از پوسیدگی و حساسیت آن جلوگیری می‌کند.

خمیر دندان زیرو سنسیتیو بسیار مناسب افرادی است که هنگام میل کردن نوشیدنی‌های سرد و گرم یا حتی شیرینی‌ها حس تیر کشیدگی در دندان‌شان دارند. 

حجم 100 میلی
کد بهداشتی 32/ظ/1156
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی