خمیردندان وایت نو گلد سیگنال

  • موجودی: 37
  • قیمت بدون مالیات: 32,700تومان
  • تولید کننده: فرانسه
  • برند: Signal
  • کد انبار : 1000022696

:مشخصه ها 

کاهش زردی دندان ها و ایجاد لبخندی سفید تر و درخشان تر

رنگدانه های آبی حاوی پرلیت با شکل هندسی کروی

سفید کننده فوری دندان ها

طراوت بخش دهان

محافظت 12 ساعته

توضیحات :

خمیر دندان سفید کننده وایت نو سیگنال با استفاده از رنگدانه های آبی حاوی پرلیت با شکل هندسی کروی، عملیات جرم گیری را به صورت فیزیکی انجام می دهد. برطرف کننده رنگدانه های دندان بدون آسیب رساندن به مینای دندان می باشد. حاوی ترکیب StainCleaner که باعث پیشگیری و رفع رنگدانه های دندانی می شود. این محصول تقویت و حفاظت مینای دندان را با استفاده از فلوراید و ایزومالت دارد. فاقد مواد ساینده که باعث سایندگی مینای دندان می شود و حاوی سدیم فلوراید 0.33% است. خمیر دندان سفید کننده وایت نو سیگنال ، سفید کننده فوری دندان ها است. مانع از زرد شدن دندان ها می گردد. از ایجاد بوی نامطبوع دهان جلوگیری می نماید.

  از خمیر دندان برای تمیز شدن، حذف لکه ها و محافظت از مینای دندان استفاده می شود. هر فرد باید خمیر دندان را بر اساس شرایط دندان های خود انتخاب کند. زیرا قطعا دندان های سالم تر مانند دندان های جرم دار و پوسیده نیاز به خمیر دندان قوی ندارند. بر عکس این امر نیز صادق است. دندان های جرم دار و افرادی که سیگار و یا کافئین زیاد مصرف می کنند خمیر دندانی قوی تر نیاز دارند. در انتها باید توجه کنید که مناسب ترین فرد برای مشاوره در انتخاب بهترین خمیر دندان پزشک شما است.  

فدراسیون بین المللی دندانپزشکی FDI مشخص کرده که مسواک زدن دو بار در روز با خمیر دندان حاوی فلوراید جهت بهداشت دهان و دندان بسیار موثر می باشد.

نکاتی خوب در مورد بهداشت دهان و دندان:

  1. حداقل 2 بار در سال به دکتر دندانپزشک مراجعه نمایید.
  2. بعد از هر وعده غذایی دندان های خود را مسواک بزنید.
  3. هر 2 الی 3 ماه مسواک خود را تعویض نمایید.

 

کد بهداشتی 107351013001
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی