تامپون 3 قطره ویریانا

  • موجودی: ناموجود
  • قیمت بدون مالیات: 23,000تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Viriana
  • کد انبار : 1000028160
23,000تومان

مشخصه های تامپون 3 قطره ویریانا:

سه قطره

قدرت جذب بالا

قابل استفاده برای تمام دوران قاعدگی( مخصوصا هنگام شنا، مهمانی، ورزش) با قدرت جذب بالا

در مدل های متنوع با الیاف 100 درصد طبیعی

عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن پنبه

جلوگیری از بوی نامطبوع ناشی از ترشحات

روش مصرف تامپون 3 قطره ویریانا:

1- دست هایتان را آب و صابون بشوئید و خشک کنید.لایه پلاستیک تامپون را بردارید. ممکنه به دلیل اضطراب شما از دستتان روی زمین بیفتد هرگز از آن استفاده نکنید. تامپون دیگری را باز کنید.

2- بشینید یا در حالت راحتی قرار بگیرید. تامپون به حالتی درست شده که اوله نازک درون لوله بزرگ تر قرار گرفته است. شما باید وسط قسمت نازک را با انگشت بگیرید.مطمئن باشید که نخ تامپون وجود داشته باشد.

3- با انگشت های دست دیگر لب های واژن را باز کنید وتامپون را در سوراخ بکارت بگذارید.

4-به آرامی تامپون را فشار دهید تا از سوراخ بکارت وارد واژن شود.وقتی انگشتی که وارد می کند به بدن و یا آن اپلایکاتور رسید و یا وقتی لوله بزرگتر وارد شد داخل کردن را متوقف کنید.

5- وقتی آن اپلایکاتور یا لوله بزرگتر وارد واژن شد از انگشت سبابه خودتون برای فشار دادن لوله داخلی به لوله خارجی استفاده کنید.

6- وقتی لوله داخلی واردشد از شست و انگشت وسطی خودتان برای خارج کردن اپلیکاتور استفاده کنید. مطمئن باشید که نخ تامپون خارج از واژن وجود داشته باشد. این نخ برای این است وقتی که قصد خارج کردن آن را دارید با کشیدن نخ تمام تامپون خارج می شود

توضیحات تامپون 3 قطره ویریانا:

یکی از ابزارهای زنانه که در هنگام عادت ماهیانه به کار می آید تامپون است. تامپون در اصل کار نوار بهداشتی را انجام می دهد با این تفاوت که تامپون خون را در داخل واژن مهار می کند اجازه نمی دهد خون بیرون بیاید.

تامپون وسیله‌ایست با کاربردی همانند نوار بهداشتی که در در ایام عادت ماهانه توسط خانم‌ها استفاده می‌شود. تامپون بر خلاف نوار بهداشتی که بیرون از فرج قرار می‌گیرد، در داخل مهبل فرومی‌رود و با جذب خون مانع بیرون آمدن آن از بدن می‌شود. جنس آن معمولاً از پنبه است و با استفاده از یک اپلیکاتور در داخل مهبل قرار داده می‌شود. در انتهای آن نخی وجود دارد که برای بیرون کشیدن آن استفاده می‌شود. 

تامپون انگشتی گونه‌ای تامپون است که بدون اپلیکاتور فروخته می‌شود و با دست در محل خود قرار می‌گیرد.

تامپون‌های قاعدگی معمولا بسیار سبک هستند و ضخامت کمی دارند. در بیشتر موارد دخترها از تامپون‌های باریک و سبک استفاده می‌کنند. به شکل کلی لازم است سایز تامپون را بر اساس میزان پریود و فعالیت خود انتخاب کنید.

کد بهداشتی 48082950
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف زن
تعداد در بسته 16 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی