اسلیم مکس قائم دارو

  • موجودی: 6
  • قیمت بدون مالیات: 17,000تومان
  • تولید کننده: ایران
  • برند: Ghaem Darou
  • کد انبار : 1000005964
17,000تومان

مشخصه های اسلیم مکس قائم دارو:

لاغر کننده

جلوگیری از افزایش وزن و دفع چربی های زائد بدن

کاهش توده چربی بدن

کاهش اشتها

حاوی تخم کرفس، رازیانه ، زیره سبز، کاسنی

روش مصرف اسلیم مکس قائم دارو:

2 عدد کپسول میان روز و 2 عدد عصرها میل شود.

تا زمان رسیدن به وزن دلخواه مصرف شود.

توضیحات اسلیم مکس قائم دارو:

چاقی ،اضافه وزن، رژیم لاغری و کاهش وزن موضوعاتی هستند که دغدغه بیشتر ما شده است. رژیم های لاغری زیادی به ما پیشنهاد میشود که امکان دارد پایه علمی نداشته باشد و امکان دارد علاوه بر اینکه بر چاقی ما تاثیر نگذارد سبب بروز بیماری های دیگری در انسان شود.

قرص اسلیم مکس به دلیل خاصیت ترموژنیک و افزایش دهنده متابولیسم چربی ها در کاهش وزن موثر می باشد.

ترکیب گالوکاتشین گالات موجود در آن، از بین برنده فوق العاده چربی های بدن هست. بدین منظور با مهار فعالیت آنزیم COMT  باعث بالارفتن غلظت کاتکول آمین ها در سیتوزول سلول ها شده و باعث افزایش سوخت و ساز آنها در بدن می شود.

قرص اسلیم مکس همچنین با کاهش متابولیسم کربوهیدرات ها و کاهش جذب روده ای گلوکز به کاهش وزن افراد کمک میکند.

وجود کاسنی با طبع خنک در اسلیم مکس برای لاغری باعث می شود که اولا به دلیل وجود زیره سبز و رازیانه، دچای گرمی بیش از حد طبع و عوارض آن نشوید و ثانیا خود کاسنی نیز باعث سرکوب اشتها می شود.

زیره سبز از دو طریق منجر به کاهش وزن شما می شود. این گیاه ارزشمند از یک سو باعث افزایش فعالیت غده تیروئید و تسریع در سوخت و ساز چربی ها و شکستن آنها می شود و از سوی دیگر منجر به کاهش اشتها می شود.

وجود رازیانه در اسلیم مکس باعث کاهش اشتها می شود. رازیانه ضمن آنکه اثر کاهنده اشتها دارد، سوخت و ساز بدن را نیز افزایش می دهد و همچنین منجر به درمان نفخ معده می شود.

تخم کرفس با اثر ادرار آوری خود مایعات محبوس شده در بدن که باعث ورم و افزایش وزن می شوند را از بدن خارج می کند. چرا که بسیاری از اوقات، چاقی شما چاقی کاذب و در اثر احتباس مایعات در بدن است.کد بهداشتی 1228213922
سن مصرف بدون محدودیت
جنسیت مصرف عمومی
تعداد در بسته 30 عدد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی